Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eredményes lehet az, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredményes lehet az, ha az első párunkkal házasodunk?

Figyelt kérdés
Nekem is a húszas éveim közepén lett az első kapcsolatom meg minden hozzá köthető. Túl sokat voltam szabad; és ha most nem is olyan jellemző, még jól is esnének az olyan megkötöttségek, hogy pl. kivel találkozok, kivel beszélek, mert mindez arra emlékeztet, hogy tartozok valakihez. És nincs bennem semmi olyan, hogy még 'kiélném' magamat. Fura lehet még nekem is, mert 20 évesen én még messze éretlen voltam egy igazi kapcsolatra. Nem is bánom, hogy a szerencsétlen, véges tini viszonyok kimaradtak az életemből. Egy szakításos végű kapcsolat sikertelenségként fogható fel, ez sem baj hogy kimaradt és így nem lesz exem. Házasságban már 1-2 évvel korábban is benne lettem volna, ha úgy alakul. Számomra fontos a házasság a jelképessége miatt főleg, persze ha az alany is megfelelő és úgy is gondolja.

2023. jan. 10. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
...kétlem, hogy ez csupán ennyin múlna.
2023. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Hozza mentem ahhoz akivel 15 evesen jottem ossze.

De nem emiatt jo a hazassagunk

2023. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Én többedik párommal házasodtam. És örülök, hogy sok dolgot megtapasztaltam előtte. Így már eleve offoltam bizonyos embereket bizonyos jelek felmerülése esetén.
2023. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2.: Az ilyen sztorik tetszenek, persze nem tud mindenkivel összejönni, de lehet pont ezért.

3.: Írnál nekem példákat privátban, kíváncsi lennék. De ilyen időben offolandó dolgokat ellenkező nemű barátságokban is meg lehet tanulni.

2023. jan. 10. 14:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Olyan dolgokra gondolok, hogy mennyire hasonló a pénzügyi kultúránk - pl időben fizeti-e a csekkeket. Mert a "majd együtt" ugyanúgy sem fog működni, ahogy egyedül sem volt rá képes vagy hajlandó. Hogy iszogat-e. Hogy mennyire lehet megbeszélni a dolgokat - hiába imádsz valakit, ha nem lehet normálisan megbeszélni a dolgokat, nem lehet emberi hangon vitázni vele. Hogy mennyire agresszív.

Barátságokban is lehet tapasztalni, de azért az messze nem ugyanaz.

2023. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritka esetekben talan, en nem fuznek nagy remenyeket hozza.
2023. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek bejött az gondolom azt mondja hogy igen, akinek nem jött be, az azt mondja hogy nem...
2023. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez nem ezen múlik. Teljesen mindegy hogy valaki az elsőhöz, vagy tizennyolcadikhoz megy hozzá (veszi el), az így is úgy is véget érhet 1-2 éven belül, vagy lehet belőle egy hosszú élet végéig tartó, boldog házasság.

Csak az számit, hogy hogy jönnek ki a mindennapokban egymással, mennyire szeretik, tisztelik egymást, es nem utolsó sorban a hasonló gondolkodás, célok, világnézet.

2023. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem volna férjhez az első párkapcsolatomban. 18 évesen jöttünk össze és 25 évesen szakítottam vele. Nagyon sok probléma volt vele meg az egész kapcsolattal. Ő nagyon el akart venni, nagyon akart tőlem gyereket, de sajnos toxikus volt ez az egész köztünk. Kicsit bánom, hogy ilyen sokáig halogattam és nem léptem ki belőle előbb. Bántalmazó fél volt (lelki, a végén fizikai is sajnos). Szerintem nem lehetetlen a holtomiglan az elsővel, de ahhoz nagyon nagyon jól kell választanod. Nekem nem sikerült. Az első után volt két szenvedős próbálkozás, és utána ismertem meg a férjemet. Tehát azért kipróbáltam mással is, nem egy partnerrel. Ilyen esetben sokszor tizenév után jönnek rá a felek, hogy ők másokkal is akarnak szexelni, mert kíváncsiak rá. Szerintem nagyrészt az ilyen kapcsolatok többsége nem működik emiatt örökké.
2023. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom érzi ezt az ember; tényleg kicsi az esélye hogy az első legyen az igazi, de ha jól működik a kapcsolat, és boldogok egymással a felek, akkor hülyeség csak ezért eldobni az egészet.
2023. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!