Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért szerelmesek töretlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerelmesek töretlenül a nők az olyan férfiakba, akik megveri őket?

Figyelt kérdés
Ha engem ütne meg egy férfi, biztos, hogy azonnal elhagynám és elválnák, mert ez akkora megalázás egy nőnek, hogy nagyon. Viszont sok olyn nőt tudok, akike megvert a férjük (nem csak egy pofont kaptak), pár napig a szüleiknél laktak, aztán hazaköltőztek, minha mi sem történt volna. Sőt, nagyobb a szerelem mint valaha és istenként tekintenek a férjükre...

2023. jan. 10. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Trauma kötődés
2023. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Már az ember tragédiájában benne van ez, csak ott rabszolgákkal és a fáraóval. Van akinek - sajnos - lételeme, hogy elnyomják. Ha fel is szabadul, hamar visszaáll a régi rend. Csak önmagát szabadíthatja fel, ami nem könnyű. Lehet nekünk se menne, nem?
2023. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert érzelmileg, mentálisan függnek a "drágalatos" párjuktól.

Vannak olyanok, akik félnek és inkább tűrnek, nincs hová menniük, esetleg azt hiszik ők a hunyók és úgy érzik nekik kell változtatni és akkor többet nem kap.

2023. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Vannak, akik erre vágynak
2023. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek ugy kompenzalnak hogy minden férfit felülirnak minden másban. És azt az oldalukat nehéz elengedni.
2023. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem vágyik erre, az ilyen nők jellemzően tompítják magukat valamilyen módon (besz.pódnak a gyerekbe, alkoholisták, kényszeres fecsegők, stb.). Én olyan környezetben nőttem fel, ahol 13 éves koromig rendszeresen verve voltam, sokszor az okát sem tudtam, mert kb. a napi stressz volt rajtam levezetve. Akkor maradt abba, amikor lettem akkora, hogy ellen tudtam állni, akkor is meg lett torolva, de többé nem kaptam.


Két hosszú kapcsolatom volt 30 éves koromig, mindkettőben bántalmaztak, mert a bántásra nem visszatámadás volt a válaszom, hanem az, hogy visszahúzódtam "magamba", leválasztottam magam a testemről, rohadt sok beletett energiába, pénzbe és nem utolsó sorban SZERENCSE ÁLTAL SZERZETT BARÁTOKRA volt szükségem ahhoz, hogy elutasítsam azt, hogy másoknak istenadta joguk az, hogy így bánjanak velem. Szerinted nekem nem jutott eszembe ezerszer, hogy milyen tipikus gyenge nő vagyok és ostoroztam magam miatta?


A démonjaid a háttérből munkálnak, nem teszik magukat egyértelművé, még úgy sem, ha amúgy egy művelt, kedves, tájékozott személy is vagy. És még ha látod is, akkor is kemény munka felszámolni magadban azt az évtizedeken keresztül táplált világnézetet, hogy ez oké. Nincs mindenkinek szerencséje.

2023. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

6.


Általában az anyjuk nyomja el őket otthon, onnan sajnos egyenes az út a bántalmazó férfihoz. "De még mindig jobb, mint az a sárkány anyám" gondolja magában.


Egyik sem jó, a teljes szabadsághoz viszont olyan képességek kellenek, ami az egyénben nem fejlődhetett ki. Én is ismerem ezt, nagyon-nagyon sok ember van még, akiknek pocsék volt az egyik - vagy mindkettő - szülője. Persze őket sem lehet igazán okolni, mert az ő szüleik sem voltak jobbak, csak akkoriban fater "melómelómeló" anyuka meg klasszikus konzervatív sárkánykodás.

2023. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
#7: Persze, az ember eljut egy pontra általában, ahol látja azt, hogy milyen továbbadott sz.rokat szenvedett el ő gyerekkorában.
2023. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

8.


El, de mit tud kezdeni vele? Pont ez a baj, hogy egy egész életében elnyomott ember nem tud mit kezdeni vele, esetleg - ha elég ravasz - felötlik benne, hogy el kell tenni láb alól az elnyomót.


Tragédia minden olyan eset, amikor valakit elnyomnak már gyerekkorában, mert abból lesz a többi probléma is.


A bősz lepontozások - amely amúgy kb. óvodai színvonal, a "dobáljuk meg akit nem kedvelünk" itteni megfelelője.

2023. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Azoknak a véleményére egyébként kíváncsi lennék, akik lepontoztak akár engem, akár a #7 válaszolót. Miért?
2023. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!