Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szerelmesek voltatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerelmesek voltatok, amikor megházasodtatok?

Figyelt kérdés
Nem féltetek attól, hogy a szerelem elmúlása után máshogy néztek a párotokra? Szerintetek elég csupán a szeretet, hogy összetartson 2 embert?

2016. szept. 14. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én igen. De mi már akkor 9 éve voltunk együtt, szóval nem történt nagy változás. Sokan írják, hogy a szerelem elmúlik, én nem hiszem. Csak sajnos nem sok embernek van ilyen szerencsére, hogy olyan párt találjon akivel nem múlik el. Ha csak barátként élnek együtt, vagy mint a testvérek az hosszú távon nem bíztos hogy elég.
2016. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem tőle, mert nagyon jól ismertem őt addigra. Amikor összejöttünk, egyikünk sem akart komoly kapcsolatot (nem egymással, hanem úgy általában), talán emiatt is kezeltük teljesen lazán a dolgokat már az elejétől fogva, játszmázás, taktikázás, "jobb oldal mutatás" nélkül, így egymás valós énjébe szerettünk bele, ami azóta is tart.


Emellett ugyanaz a jövőképünk, a világnézetünk, minden fontos dologban egyetértünk - gyerekvállalás kérdés, hol szeretnénk élni, stb, vagyis minden olyan dolog, ahol nem megoldás a kompromisszum - megegyeznek az igényeink, na meg nem utolsó sorban együtt is éltünk előtte pár évig, így tudtuk nagyon jól, hogy működik. Egész pontosan semmi nem változott a kapcsolatunkban a házassággal (aminek szerintem jó esetben így kellene lennie), csak megkönnyíti az ügyintézést a mindennapokban.

2016. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Akkor már nem. Viszont, a kapcsolat jó volt és a szerelem után jövő szeretet erős volt. Hirtelen felindulásból, rózsaszín ködben, nem szabad beleugrani a házasságba.
2016. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Mi szerelmesek voltunk. 9 éve voltunk együtt, amikor összeházasodtunk. Most, 3 év után a férjem bejelentette, hogy szeret, de már nem szerelmes. Eszembe sem jutott, amikor összeházasodtunk, hogy ettől féljek, és most mégis itt tartunk. Hogy elég-e a szeretet, azt nem tudom...
2016. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Igen, mindketszer.


Mashogy nem mentem volna ferjhez, 7 eve egyutt es ugyanugy imadjuk egymast mint amikor megismerkedtunk.

2016. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szerelmesek voltunk. Még most is azok vagyunk, jó pár éve már.

Kinek mi a szerelem? Nekem pl. az is, hogy a sablonos hétköznapokon egy mosolytól, egy szeretkezéstől egy jó beszélgetéstől előjön az érzés, hogy IGEN, IGEN Ő AZ! Még mindig. Szeretem, imádom, kívánom... Jó férj, jó apuka, jó társam, jó szerető, jó barátom...

2016. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, sőt már egy óvodás korú gyerekünk is volt.
2016. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
6# én is így gondolom, de ez nem egyenlő a sokak által emlegetett rózsaszín köddel, ez sokall több annál. Rózsaszín ködben tényleg nem tanácsos házasodni.
2016. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz a szerelem alatt. Ha a rózsaszín ködöt érted alatta, akkor az már régen elmúlt addigra.

Ami maradt az a kölcsönös szeretet, ragaszkodás, tisztelet, bizalom.

7 éve együtt éltünk már amikor összeházasodtunk, szóval nem volt mitől félni. Jól ismertük egymást, a "szerelem" elmúlt már korábban, mégis tudtuk, és tudjuk a mai napig, hogy együtt akarjuk leélni az életünket.

2016. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, szerelmesen házasodtunk. Máshogy nem is tettük volna meg, és ezek az érzések azóta sem csökkentek, inkább erősödtek. Egyikünk sem hisz abban, hogy a szerelem múlandó dolog. A fellángolás az igen, a szerelem nem. Nem volt félelem.
2016. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!