Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen előnyei és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és milyen hátrányai vannak, ha az ember 15-20 évvel fiatalabb feleséget választ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 15:37
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#10: Nem arról van szó, de ez is egy jó példa. Rengeteg férfi cseréli le a feleségét, mert már képtelen szülni. Ott van például Napóleon. Azért cserélte le a 47 éves öregecskedő feleségét egy fiatal 19 évesre, mert nem tudott szülni.
2023. jan. 20. 16:09
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
En 40 vagyok, mi szuleink idejeben volt ez a hazassagot fenntartani mindenaron. Meg en is azt a tanacsot kaptam hogy eleg ha hem iszik nem nozik, nem ver es hogy mi vagyunk a tuzhely, otthonteremtok, rajtunk mulik a csalad, legyunk szinesznok stb. Egy darabig csinaltam mig ra nem jottem, efolott mar eljart az ido. Mar sem en, az utanam kovetkezo lanyom generacioja nem vevo mar arra a maradi hondolkodasra ami reg volt es nincs szukseguk 10-20 evvel oregebb pasasokra mikor rengeteg fiatal, sportos, jokepu, modern gondolkodasu ferfi van.
2023. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

Akkor foglaljuk össze.

Előnyei: tud szülni.

Hátrányai: nem neked. Ugyanis esélyed sincs felszedni.

2023. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
38%
15-20 év nem olyan extrém
2023. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
32%
Faszt nem
2023. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#14: Egyáltalán nem az. Brad Pitt új barátnője 30 éves, ő meg 59. Leonardo Di Caprio 48 éves, a barátnője 25. Johnny Depp 59 éves, a barátnője 37. Azt kéne megérteni végre, hogy a férfiak cserélik le a nőket fiatalabbra és nem fordítva. Itt gyakorin álomvilágban élnek az emberek.
2023. jan. 20. 17:06
 17/30 anonim ***** válasza:
96%

#15 jó, nem mondom, hogy ez a tipikus

de az a kategória, amire azért mindenki tud példákat mondani az ismeretségből

2023. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%
Tehát úgy nézel ki, mint Brad Pitt? Akkor sima ügy.
2023. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
98%
Az egyik munkatársnőm 47 évesen szült az akkor 28 éves párjának, a másik 42 évesen, szintén 26-28 körülinek. A sógornője élettársa 7 évvel fiatalabb. Tévedésben vagy, drágám. Max. akkor gondolkodhatsz ilyenek én, ha te is egy Brad Pitt vagy. Ha fiatalon nem jött össze, akkor vénségedre sem lesz jobb
2023. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező! Bocs, te vagy az Brad? Leo? Esetleg Johnny? Mert ha igen, akkor futok szaladok:D. (Lássuk be, a legtöbb nő azért min. egy-egy alkalomra bevállalná őket, na).


Mindegyik apám lehetne, de nagyon nem átlag pasasokról beszélünk. Se külsőleg, se anyagilag (akinek ez fontos), tehetségesek és sikeresek is. Ráadásul azért ha megnézel néhány interjút, látod hogy jóarcok. Persze színészek, hogy otthon mit művel nem tudhatod. Ez jogos.

DE:


szeretnék én sok olyan középkorú magyar férfit látni aki úgy tartja magát mint pl Brad Pitt. Mert nem 59nek néz ki. Ők megtehetik. Nyilván.


Egy átlag, előnytelenül öregedő, sikertelen (csak dolgozik valamit mert kell, de igazi hivatástudat 0), ronda, esetleg igénytelen pasas ne akarjon fiatal csajt. Illetve akarhat, csak nem fog összejönni. Ne éljünk álomvilágban.

2023. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!