Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen előnyei és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és milyen hátrányai vannak, ha az ember 15-20 évvel fiatalabb feleséget választ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 15:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
97%

Di Caprio már nem úgy néz ki, mint fiatalon, és akkor óvatosan fogalmaztam. Teljesen átlagos apatest, és arcra is inkább átlagos. Pénz nélkül nem sok nőnél rúghatna labdába.

Depp pedig nem csak egyre inkább úgy fest, mint egy kivénhedt drogfüggő, de a válása körüli botrány azért eléggé kérdésessé teszi azt, hogy milyen emberileg. (Di Caprio meg sose volt kérdéses, mindig is a friss húsra bukott.)

Pitt az egyetlen, aki fiatalon is top pasi volt külsőre, és ma is jól tartja magát, de ez egy vagyonba kerül. A párkapcsolatai meg...hááát... Aniston óta nem igazán találja a helyét, Jolie mellett se igazán virágzott ki.

2023. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam fiatalabb feleség (20év), soha többet idősebb pasit. Mellesleg még nála is idősebbet választott miután otthagytam.

Tévedésben vagy kérdező hogy a 40es nők a klimax miatt kuka, én naponta felszedhetnék 25eves kortól bárkit amig nem szégyellem 😀 Még egy férfiba se botlottam aki huszonévest akart volna.

2023. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok már, ez a lelki rokkant már a huszadik kérdést írja ki az "öregecskedő feleségek lecserélése" témában, teljesen rá van izgulva erre :D

Ha te ettől jobban alszol, akkor mantrázd magadnak nyugodtan, ettől még nem lesz egy elterjedt jelenség mifelénk, a hollywoodi példáidtól függetlenül.

2023. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
97%
Azert a sztarvilagban a sztarocskak ugy is tudnak fejebb lepni hogy egy naluk meg hiresebb, meg gazdagabb oreg sztarral jonnek ossze es bekerulnek a koreikbe. Lehet h dicaprio csajai ismertebb modellek voltak es igy tudtak kozelebb ferkozni hozza, de csak akkor kezdett el beszelni roluk a vilag miutan dicaprio csaja lett es innentol penzesebb munkakat is kaptak es mas milliardosokra is tudtak vadaszni. Amugy palvin barbie is azert tudott nemzetkozi szinten kiemelkedni mert olyanokkal baratkozott es kerult cimplapra mint hamilton. Ez novelte a marketing erteket. Szoval azert ovatos lennek ezekkel a nagy szerelmekkel.
2023. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés,hogy ki az a fiatal nő,aki 15-20 évvel idősebb férfit választ.


Lehet itt àbrándozni fiatal nőkről,de nézzük már meg az érem másik oldalát is.


Nem csak a nőnek kell àm tipptoppnak lenni,hanem a férfinak is,hogy ne úgy nézzen ki a szitu,mintha a nő a saját nagyapjával járna.

2023. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%

Csak előnye van.

Szép a teste. Feszülnek a mellei, a popsija meg olyan mint a gumi.

2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
59%

A párom és köztem 20 év van. Együtt motorozunk, horgászunk,sportolunk. Mindenről eltudunk beszélgetni.


Nagyon jól elvagyunk.

Én nem vagyok bulizós, otthon szoktunk esténként filmezni. Nem hiányzik egy velem egykorú férfi. Gyerek nincs és nem is lesz hála égnek.

2023. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24%
Ja, és edzőteremben ismerkedtünk össze. Sportos, 15 évvel fiatalabnak nézik
2023. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
38%

28-28.

Nembaj, hogy pirosat kaptál, én teljesen egyetértek veled.

Én most, nem 20, de még egy 10 évvel fiatalabbnak is örülnék.

Legyetek boldogok, és ne foglalkozzatok senki negatív véleményével.

26#

2023. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak az számít, hogy ketten jól meglegyenek. A régi társadalomban gyakrabban volt ilyen felállás, mert nőknél a termékenység, férfiaknál meg az anyagi alapok voltak a legfőbb mérce, ezek meg általában különböző életkorokban vannak a csúcson.

Ma már másképp megy a dolog, a nagy hátrány mindenképp az, hogy a férfiak általában hamarabb lesznek betegek és halnak meg és kérdés egy középkorú nő mennyire akar majd ápolni egy idősebb férfit.

2023. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!