Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha olyan férfinak szültél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan férfinak szültél akinek van 1-2-3 gyereke akkor hogy jöttetek ki anyagilag? Hamar vissza kellett menned dolgozni? Meddig tudtál otthon maradni a gyerekeddel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Az összefüggést nem értem
2023. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Mivel a férfi fizetésének jó részét elviszi a gyerektartás, nem marad az új gyerekre elég.

Annyi gyerektelen férfi van, minek kell magadat és a gyerekedet szivatni egy gyerekessel (pláne 3! gyerekessel)

2023. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

#2


3 faktoriális = 6 gyerek 😶

2023. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Velünk élnek a gyerekei (3) és nekem is van kettő. Az enyémek mellett is dolgoztam anno itthonról home officeból, aztán 2 évesen mentek bölcsibe. Most is ez a terv, nem is akarok több évet kimaradni. Hát sokba kerülnek persze, de belefér, különben nem vállaltuk volna. És a kettőt még egyedül is el tudtam tartani anno pár évig.
2023. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok olyan hülye, hogy 4. gyereket akarjak tőle.
2023. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem a gyerekeken múlik, hanem azon, hogy milyen anyagi helyzetben vállaltok gyereket. Nem mindegy, hogy a férfi mennyit keres, és az se, hogy te mennyit. Van-e hitel mentes otthon, vagy albérlet, vagy lakáshitelt fizettek még 20 évig? Van-e féltetett tartalék? Stb, stb.

Azt kell ilyenkor felfogni és mérlegelni, hogy a férfi apja marad a már meglévő gyerekeinek, és akkor se csak egy gyereket kell eltartania, ha eggyel él egy fedél alatt. Belefér-e egy második, harmadik, negyedik gyerek? A többség sajnos nem keres elég jól. Utólag viszont nem lehet reklamálni, hogy a meglévő sokba kerül. Tehát előtte kell mérlegelni.


Általában azt szoktam javasolni, hogy egy évig tegyetek félre havi 50 ezret. Ha nem gond, akkor jöhet a baba, menni fog az anyagi része, és egy év alatt sikerült is 600 ezret eltenni vésztartalékba. Ha gondot okoz havonta 50 ezerrel kevesebb, akkor nem jó ötlet a gyerekvállalás. Ugyanis ennél csak többe fog kerülni, és ezek szerint a minimumot se tudod megadni neki.

2023. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a "férfi" lehetne végre felelősségteljes, és annyi gyereket vállalni, ámennyit elbír.

Nem úgy van az, hogy a nő megerőszakolja a férfit, az meg nem tud nemet mondani..

2023. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom, nem szulnek sokadik gyereket neki. A hamarosan ferjemnek van mar egy az elozo hazassagabol, en alapbol csak egyet akartam, ugyhogy nekunk boven eleg lesz.
2023. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Normális nő, nem szül használt pasinak! Gyerekessel sem kezdunk! Te mindig csak masodik leszel
2023. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben akkor vállal gyereket, de még macskát is, az ember ha van rá pénz.
2023. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!