Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak meg olyan családok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg olyan családok magyarorszagon ahol meg mindig úgy van hogy az apa mondja meg kivel fog házasodni a lanya ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 20:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10# gondolom így lehet betartani hogy ne legyen olyan nagy a keveredés.


Valahogy a romák elertek hogy nem tudta őket a többségi társadalom beolvasztani mint a kunokat svabokat stb

2023. márc. 25. 13:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, lehet. Ellenben ennek a cigánylánynak meglenne az esélye, hogy elvégzezze az iskolát, tanuljon egy szakmát és tisztességes munkával éljen meg. Most hozzámegy 16 évesen egy nála jóval idősebb férfihoz, akit eddig egyszer látott, és szülésből fog állni az élete. Sosem fog kitörni a putriból.
2023. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12# lehet fiatalon terhes lesz de lesz férje aki eltartsa

Ha nem adnak férjhez lehet terhes lenne valami fiatal sráctol aki nem fizetne semmit csak otthagyja.

Szerintem annál sokkal jobb ha férjhez megy és úgy történik mindez sokkal kulturáltabb szóval igen ilyet már az értelmiségi romák csinálnak.


Az a baj aki ilyen háttérből jön és még lány is az nemfog tanulni.

Ha suliba el is jár halja amit ott magyaraznak de otthon tanulni nemfog . Mert olyan a közeg

Fiú eltud menni építkezésre vagy nagyon nehéz koszos melóra és tud keresni sok pénzt de egy lány?

2023. márc. 25. 14:01
 14/17 A kérdező kommentje:
Mert lehet ez durva de én személy szerint jobban örülnék ha lenne 16 éves a lányom és terhes lenne akor ne egy 16 éves sractol lenne hanem 25 30 aki komolyan gondolja vele .
2023. márc. 25. 14:08
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Enyhén" földhözragadt vagy, és visszamentél az időben vagy a távol keletre...

Tudod , mikor tarson el engem egy férfi... Akkor ha valamilyen oknál fogva munkaképtelen lennék, és az nem azonos azzal amikor otthon voltam a lányunkkal amikor megszületett.

2023. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, elküldtem véletlenül....

Szóval , biztos vannak ilyen családok, de eszem ágában sincs a lányommal ezt csinálni. Mi 18 éve vagyunk együtt , szeretjük egymást,sok mindenben hasonló a gondolkodásmódunk és az

2023. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az hozzáállásunk, személyiségben mégis különbözünk, és ez így van jól...
2023. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!