Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem magam becsapva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam becsapva?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk, 6 éve vagyunk együtt. Többek között anno annak idején azért volt szimpatikus mert hasonlóan gondolkodtunk mindenről és a terv az volt hogy külföldre megy egy darabig hogy tudjunk venni egy ingatlant.


Teltek múltak az évek és egyébként szép pénzt össze tudott szedni de valami bekattant nála és most már az a prioritás hogy ő befektetni akar lerobbant ingatlanba azt felújítani... Kiadni stb... Egy ingatlant sikerült vennie, ezt megcsinálta és nem akar leállni hanem újabbat akar és újra ugyanezt...


Én meg közben kezdem teljesen elveszíteni a reményt mert azt látom hogy mindaz amit megbeszéltünk már soha nem fog teljesülni. Én egy otthont akartam magunknak, családot és ő is ezt mondta de mintha a pénz megváltoztatta volna. Elmondtam már ugyanezeket neki is, de ő ezen teljesen kiakad hogy én miért akarok beleszólni meg hogy ez egy jó befektetés... Hiába mondom neki hogy de saját otthonunk nincs!


Iszonyúan csalódott vagyok és becsapva érzem magam. Már régen lehetne egy otthonunk ahol nyugalomban élhetnénk. Úgy érzem árvertek és nem érti miről beszélek. Arra is gondoltam hogy elválok de őszintén szólva nem ez a fajta vagyok hanem azon lennék hogy ezt megoldjuk. De már úgy érzem végleg elvesztettem azt az embert akivel közös terveink voltak. Ennyire megváltozik valaki a pénz miatt?


Ti mit tennétek?


2023. márc. 31. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Addig válj, míg nincs gyerek! Közös célok nélkül nincs közös jövő.
2023. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Elválnék. Nem érdekli őt az otthonteremtés, a családalapítás. Csak megy az időd. Meg kellene oldani, persze, csak sajnos egyedül te nem tudod megoldani, ő meg nem partner benne.
2023. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy meddig tervezi ezt és a sajátot mikor venné meg ?

Mint befektetés, ha okosan csinálja nagyon is bejöhet.

Sokat olvastam a témában mert mi is szeretnénk befektetni, és abban tényleg van igazság, hogy először forgasd meg a pénzed és többszörözd meg, majd a nyeresègből vegyél magadnak luxuscikkeket/ti esetetekben házat. Ha fordítva csinálod elmegy minden pènz a hàzra, ami aztán mèg több költséggel jár és megint a 0-án lesztek.

Kérdezd a konkrét tervekről, ha 2-3 éven belül sajátot is akar, akkor én támogatnàm ebben az egèszben, hogy ne vàgjon teljesen a 0-ra a ház, maradjon amiből utána is tudtok befektetni, hosszú távon ez jobb jövőt biztosít számotokra.

Feltève ha szeret és még mindig akar családot.

2023. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincs gyerek valj, sajnos sok nonel ez a feszekrakas bekattan es nem allnak el tole.
2023. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most hol laktok?
2023. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ő is ezt mondja amit te, 3as. De nem ez volt megbeszélve és elárulva érzem magam. Plusz évek, évtizedek mire megtérül.. lassan én már szeretnék gyereket. Nem 40-50 évesen akarok családot.


Albérletben lakunk.

2023. márc. 31. 18:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj
2023. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezt cégként csinálja vagy magánemberként?
2023. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Van saját házatok (mert házasok vagytok és így ugye közös) és albérletben laktok?
2023. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem cégként, eddig egy lakás van amit így kiad, azután adózik. De most akar egy másikat venni és ugyanúgy felújítani kiadni.


Igen van lakásunk de albérletben lakunk.. ez a problémám hogy én olyat akarok ami a miénk és mi élünk benne.

2023. márc. 31. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!