Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem becsapva magam? Ez kicsit sem tisztességes szerintem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

Ez egy korábban feltett kérdésem linkje.Itt kérdeztem meg,hogy vajon írjak neki vagy ne,mindenki azt írta,hogy hagyjam a fenébe.Nem hagytam...Írtam neki pár rövid sort.A vége az lett hogy kaptam egy pár oldalas levelet amiben kifejtette hogy ő is akart írni,csak múltak a napok.Nem akart bocsánatot kérni,mert elege van a bocsánatkérésekből,szerinte mindig neki kell könyörögni mindenki bocsánatáért,és ezt már utálja.A másik lehetőség pedig-szerinte-az lett volna,hogy valahogy elmélyíti a beszélgetést,de ezt se akarta,mert neki úgy jött le,hogy engem nem érdekel a mondanivalója.Aztán látta,hogy néha-náha megnézem a profilját,és úgy döntött,hogy ő lesz az önfejű,és megvárja ameddig írok.Hiába hangzik nekem ez az egész ésszerűnek,mégis nagyon bánt.


2011. máj. 26. 07:45
 1/6 napietus ***** válasza:
és most mi a gondod?
2011. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, MI bánt? Hogy válaszolt a leveledre`Vagy hogy öszintén elmondta, amit gondol?


Inkább örülj, hogy kaptál választ, nem akar lejáratni, nem néz le, hanem értelmesen elmondta, hogy mi a helyzet.


Ez tipikusan az a kérdés, hogy ugyan nincs semmi problémám, de majd csinálok azzal, hogy valami apróságot felfújok.

2011. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dióhéjban? Annyi,hogy ez nem tisztességes húzás.Ha én el akarok hívni valakit fagyizni akkor nem várom meg hogy ő hívjon el csak azért hogy megőrizzem a "büszkeségemet".
2011. máj. 26. 07:59
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Hagyd a francba!


Nekem volt egy kapcsolatom, hosszú magányos idő után jött össze (relative hosszú, nekem ez 4,5 évet jelentett). Semmilyen szempontból nem volt jó, és borzasztóan idegesített, hogy azért nem merek kilépni belőle mert félek az egyedülléttől. Végül elszántam magam. Mondtam hog szakítok, elküldött a srác, meg elhordott minden ribancnak, nah mondom szépen vagyunk. Két nap múlva ott kapart az ajtómban, megvártam míg könyörög, bocsánatot kér, és totál megalázta magát, és kiraktam a szűrét.


Ne hagyd, hogy felmosó rongyot csináljon belőled. Menjen az ilyen a fenébe!

Majd jön egy olyan aki megérdemel, és úgy fog szeretni ahogy kell. Nem érdemes ezzel az idiótával kínlódni.

Ne írj neki, és ha ő írna, arra se válaszolj, szakíts meg minden kapcsolatot, ez lehet a legértelmesebb döntés.

26/N

2011. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találkoztál már egyáltalán ezzel a fickóval? mert ha nem, akkor az egésznek nincs sok értelme. Oda vagy egy virtuális alakért, aki ha meglátod nem is biztos hogy tetszik...


A másik pedig ez egy elég parttalan vita. Már bocs, de alapvetően azt hiszem te voltál a bunkó. Attól mert leírta a véleményét, még akkor is ha kioktatónak tűnt (bár valószínűleg megnyugtatásodra akarta írni) erre te meg bunkó levelet írtál neki. ezt te írtad az előző kérdésedben. A helyzet az, hogy nem is értem a srácnak miért kellett volna bocsánatot kérnie...


A másik, mivel úgy látszik te túlérzékeny vagy, neked nem is lenne szabad levelekben kommunikálnod, se MSNen se ilyesmi, mert hajlamos vagy félre érteni azt amit a másik mondani akar. Van ilyen, de akkor legalább tudjál róla, hogy a hiba a te készülékedben van. De még ha esetleg érzékenyen is érint amit a másik mond, nem úgy kell reagálni rá hogy bunkón írsz vissza.


Persze, félreértések lehetned, mindig, de tudni kell kezelni, és normálisan elmondani hogy esetleg miben nem értesz egyet, vagy mi a bajod.


A kérdésből meg nem értem, hogy most mi a bajod. a hosszú levélre nem tudod hogy válaszolj-e? vagy mert megmondta egyenesen hogy hisztis vagy? :) nem kell ezen kattogni, inkább tanulj belőle és kétszer gondold át mit akarsz a másikkal közölni és hogyan.

2011. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszeru vagy, mint egy vasgolyo.
2013. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!