Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetekben (ha tényleg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetekben (ha tényleg jó a kapcsolat) mindig teljesen biztosak voltatok, hogy ő számotokra a megfelelő társ, vagy volt, hogy elbizonytalanodtatok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A fene tudja! Abban a pillanatban azt mondtam vágjunk bele, a többit meg tettekkel bizonyítjuk. Vagy nem. Nem vagyunk rózsaszín köd pártiak, tehát nálunk az értelem dominál az érzelmekkel szemben.
2023. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Van mikor úgy érzem, hogy nem bírom tovább a hülyeségeit, de abban biztos vagyok, hogy megfelelőbb társat nem találnék.
2023. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
2. Hát igen, ha szétnézek mi megy a világban, milyen értékrendeket mondanak normálisnak, azt hiszem két kézzel fogom a férjemet! :)
2023. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
#3 Részben ez, másrészt meg amíg ennyi idő után is még azt is tele szeretettel tudom nézni ahogy alszik, vagy bármi ilyen apróságot, addig inkább szétrobbanok tőle időnként. De nincs szerintem akit még ennyire tudnék szeretni.
2023. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a típus aki kb bárkibe képes beleszeretni. Soha nem voltak kétségeim, az elejétől azt éreztem amit még soha senkivel korábban. Hazatértem:) Nekem ő a mindenem, a lelki társam, a legjobb barátom, életem szerelme, és a szeretőm egybegyúrva:) Az érzéseim vele kapcsolatban csak erősödtek az évekkel;). Sokat beszélgetünk ilyesmikről is, ő is ezt érzi velem kapcsolatban.:)
2023. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem a mindenem, nem az életem, csak egy ember aki mellet megöregszem. Soha nem szeretném magam kiszolgáltatni másnak, megtartom az 1 métert. Egyáltalán nem hiszek az emberekben, attól hogy ő a férjem, simán el tudom képzelni hogy bármikor hátba tudna szúrni. A történelem során a nők nagyrészét hátba is szúrták. Miért lenne pont az én férjem a kivétel? Csak azért mert eddig nem tette meg? Lehet hogy sosem fogja lehet hogy éppen ma.


Éljük az életünket, neveljük a közös gyerekünket, beszélgetünk, dolgozunk, néha szexelünk havonta 1X. Ennyi.

2023. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig biztos voltam benne.
2023. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 4-5 hónap után nem voltam benne biztos, hogy van keresnivalónk egymás mellett hosszútávon. Aztán az összeköltözéssel a gondjaink megoldódtak és így 7 év távlatából már el sem tudnám képzelni, hogy mással legyek. Ő a másik felem. Néha egymás agyára megyünk, de nélküle nem lenne élet az élet.
2023. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Az első férjemnél sejtettem hogy nem kéne hozzámenni. Hát nem is kellettvolna.

A masodiknál teljesen biztos voltam es vagyok benne, hogy ő az. 15 éve igazam van...

2023. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!