Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos, hogy zavar a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy zavar a párom állandó jelenléte?

Figyelt kérdés
A férjem ahogy mondani szokták "jó ember". Nem iszik, dohányzik. A légynek sem árt. Ha beszélek türelmesen végighallgat neki nem igazán van mondanivalója. Nem vagyunk közös kasszán. A közös kiadásokat fizetjük együtt. Ami marad az azé marad aki megkereste. Ezzel én jobban járok mert sokkal kevesebbet költök mint Ő. Nekem maradni szokott hónap végére neki nem. Nem dolgozik munkahelyen. Örökölt házat ad ki bérbe, meg néha elmegy maszekolni. Nagyon vigyáz túlzásba ne vigye, heti egy esetleg 2 napot de van hogy 3 hétig sem megy. Tehát mindig itthon van. Én "rendesen" járok dolgozni. Egyre többször gondolok a szüleimre. /anyámnak otthoni munkája volt/ Reggel elmentünk, apám is. Aztán délután várt bennünket haza. Hát nálunk ilyen nincs. Fordítva. Látom rajta mennyire örül mikor én meg a fiunk elmegyünk, Ő meg otthon marad egyedül. Ha dolgozik is - néha- sokszor akkor amikor én is. Tehát igen ritkán fordul elő, hogy egyedül lehetnék otthon, ha csak egy fél órára is. Más is van így, hogy frusztrálja a párja állandó jelenléte?

2023. ápr. 13. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Tulajdonképpen miért mentél hozzá?
2023. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Jogos, mindenkinek kell énidő.

De egy ilyen emberre te tudsz férfiként tekinteni?

2023. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Jogos. Kérd meg, hogy csináljon ő is a fiaddal programot, ne csak te. Szerintem mindenki vágyik arra, hogy időnként egyedül legyen és ez normális.
2023. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
3 A gyermek születésétől fogva kellett volna ezt bevezetni, most már késő.
2023. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Régebben volt munkahelye. Majdnem 5 éve megy ez így. Amikor megörökölte a házat. Rögtön otthagyta a munkahelyét. Olyan helyen élünk ahol ki lehet adni. 2-es, hogy férfiként tudok-e rá tekinteni? hát egyre kisebb lesz a szememben. Mindig csak annyi pénz keresett /akart/ amiből éppen csak kijön a hónapban. Semmi ambíció, többre vágyás. A gyerek már nem kicsi. :) Középiskolába jár.
2023. ápr. 13. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem több párkapcsolatom is volt már, ahol a nő állandóan nálam döglött. Nem bírom elviselni, ha non-stop együtt kell lenni, már alig vártam, hogy elmenjenek valahova, de egyikük-másikuk olyan magának való volt, hogy ki se mozdult a lakásból napokon át, nem voltak programjaik, barátaik, nekem kellett elmenekülnöm mindenféle ürügyekkel, a saját lakásomból. Szerintem nem szabad valakivel úgy összeköltözni, hogy nincs elég privát tér, legalább családtagonként egy külön szoba, és eleve nem egészséges, ha mindkét fél otthon dolgozik vagy nem dolgozik. Ez biztos a kapcsolat végéhez fog vezetni.
2023. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom normális férfi, dolgozik, tényleg mintaférj, de mégsem tudnám minden szabadidőm vele tölteni. Introvertált vagyok, nekem az egyedül töltött idő nagyon kell.

Ha még párkapcsolati problémáink is lennének, valószínűleg még jobban kellene. Szerintem ez teljesen érthető. Ettől függetlenül előbb a nagyobb gondot kezeld. Én pl. elválnék.

2023. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló. Nagyon jól leírtad. Nálam is van, hogy szinte elmenekülök otthonról. Neki sincsenek se programjai, se barátai.
2023. ápr. 13. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi mindketten dolgozunk, de ahogy kinéz vszeg életünk végéig HO-ban leszünk.


Nem, nem váltunk munkahelyet csak azért, mert jönne a problémázás, jaj, mindig itthon vagy. Igen, mert meló van. Semmivel sem másabb.

2023. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!