Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szobatársam megfojt az...

A szobatársam megfojt az állandó jelenlétével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kedves lány de folyton csinálni akar valamit. Menjünk ide-oda. Ha órák között több órányi szünetem van, szépen kikeresi hogy melyik teremben vagyok és már ott áll az ajtóban. Egy pillanatra se lehetek egyedül, de nekem meg pont ez a heppem. A legrosszabb, hogy még zenét se hallgathatok. A barátai normálisabbak de ők is mind azt várják hogy alkalmazkodjak hozzájuk. Mintha csak az lenne egészséges aki minden este kocsmában sörözget, mert ugye buli van! Hogy mondjam meg neki hogy kell egy kis idő NEKEM is?
2016. szept. 22. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,a hogy ide leírtad. kell az intim szféra, nagyon kedves hagyjon neked időt, mert így csak megfojt és el fog veszíteni, mint barátot/ vagy havert
2016. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem az az egészséges aki mindig talpon van. Szerintük ha valaki szeret egyedül lenni, az a beteg.
2016. szept. 22. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem normálisak. Az embernek szüksége van magányra is, intim szférára.
2016. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

- Jossz este pialni?

- Most nem kossz.

2016. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha mehetnékje van, akkor pont ilyen szobatárs mellett lehet sokat üres a koleszes szoba. Simán mondd meg neki, hogy tök jó fej, de te kicsit otthonülőbb típus vagy, örülsz neki hogy neki sokszor mehetnékje van, mert legalább így többet lehetsz a szobátokban egyedül.
2016. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
megmondod, h te ne ilyen tipus vagy es neked idonkent szukseged van egyedulletre, mert ingerült vagy, ha ezt nem kapod meg. nekem is volt ilyen baratnom, az lett a vege, h vegleg levakartam, mert nagyon faraszto es egy ido utan idegolo volt. persze szobatarssal mas a helyzet...
2016. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinyitod a szád, elmondod, hogy mire van szükséged, és kérsz tőle dolgokat, amivel közelebb kerülhetsz a szükségleteidhez.

Nem nehéz kérni.

2016. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretnék, de sajna tanulnom kell".
2016. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!