Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon kiborultam, és kiabálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiborultam, és kiabáltam a feleségemmel és a kislányunkkal, hogy tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés

Ma mentünk volna egy lefoglalt üdülésre, amire már nagyon vágytam. Sajnos reggelre belázasodott a kislányunk, 4 éves. Természetesen nem megyünk sehova... Megjegyzem, ha én gyerekként lebetegedtem attól még menni kellett a családi programokra, apám felpofozott ha ellenkeztem.


Eléggé kiborultam, elegem van már belőle, hogy nyaraláskor:

nem megyünk, a gyerek beteg

Baráti összejövötel, végre ráér mindenki:

Nem, mert a gyerek belázasodott pont aznapra


Ha már nincs szex (közöttünk alszik a gyerek, hétvégén ott van velünk folyamatosan, hétköznap nap közben meg dolgozunk...) legalább egy kis kikapcsolódást érdemelnék. De nem, mert a gyerek mindig addigra lesz göthös.


Szóval kiakadtam, kiabáltam (pedig nem vagyok alapból ilyen). Megvolt így az első igazi veszekedésünk is, és már lelkiismeret furdalásom van...


hogy tudnám ezt jóvá tenni?



2023. ápr. 14. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem adok neked tanácsot, remélem elhagy téged előbb utóbb. Nem vagy apa, sem férfi, mert többet ér neked az üdülés, mint a saját gyereked! És az egész a szexhiany miatt történt, az miatt akadtal ki.

Undorító pöcs vagy. Fúj.


(Le lehet pontozni, nem izgat!)

2023. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
91%
Ember, 4 éves! Mindenkinél elszakadhat a cérna, egy bocsánatkérés valószínűleg megoldja a problémát, bár a gyerek nem biztos, hogy megérti majd. A jövőben tervezzetek olyan programot is, ahol csak ketten vagytok. Szükség van ezekre!
2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
68%
Kiabáltál a feleségeddel és a gyerekeddel, mert a gyerek beteg?? Te jó ég! Hát ezt elég nehéz jóvátenni. Basszus, a te értékrended szerint a gyerek nem lehet beteg?
2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
85%

"Ha már nincs szex (közöttünk alszik a gyerek"

Gratulálok, így kell elszúrni egy házasságot.


Ezért vagy idegbeteg.

2023. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
91%

Ha már nincs szex (közöttünk alszik a gyerek, hétvégén ott van velünk folyamatosan, hétköznap nap közben meg dolgozunk...)


Így én is kiabálnék, nőként is, akkor is, ha a gyerek nem lenne beteg.


Nyilván csalódott vagy és nyilván nem a helyzetnek szólt a kiabálás. De ez már mindegy. Kérj bocsánatot. És én is javaslom, kettesben menjetek el pár napra, ha van mama, akire a kicsit rábízhatjátok.

2023. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
62%

És az egész a szexhiany miatt történt, az miatt akadtal ki.

Undorító pöcs vagy. Fúj.


Aki kiakad a szexhiány miatt, az undorító pöcs? Akinek gyereke van, abból elmúlik a vágy és onnantól már aszkéta, csak anya-apa üzemmódban működik, édesen gügyögve a feleségének, hogy jaj ANYA, add ide Hannácska pelusát...?


Én is kiadadnék 4 év után, pedig nő vagyok.

2023. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy, rossz napod volt.. Nalunk a gyerekek mar nagyobbak es orditanak ők is, elfgoadom hogy most azért nincs nyugalom mert rossz napjuk van, most azert nincs, mert jo napjuk van, most azért nincs mert.. nincs..

Mi azért nem megyünk nyaralni mert nincs játszótér, ha van játszótér akkor lazán 3500 km-re lemegyünk játszóterezni 1 millióért.. Király.

Tudnám még napestig sorolni, apuka vagy, míg a gyerekek nagyok nem lesznek addig nincs ilyen hogy én, hanem hayaérsz a munkahelyedről és jön a következő műszak. Még 12-14 évig döntésed nem lehet.

2023. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
41%

Akartad amúgy a gyereket?



Én megértem, hogy nem egyszerű, de ezzel a fajta viselkedéssel csak elmarod magad mellől őt is, és a feleségedet is.



Nem értem, miért házasodtál,miért vállaltál a feleségeddel gyereket, ha ennyire nem bírod a kötöttségeket, és nem tudsz alkalmazkodni?


Sajnos ez van, és később is szàmíthatsz majd hasonló esetre. Vagy megtanulod fegyelmezni magadat, vagy elveszíted a családodat.

2023. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
93%

Tanulsz a helyzetből és máskor nem fogsz kiakadni azért mert beteg a gyerek.


Bocsánatkérés az alap.


Aztán:


- 4 éves gyereknek semmi keresnivalója apu meg anyu között az ágyban éjszaka. Aludjon a saját ágyában, a saját szobájában. Ez az első amit meg kell oldani, mert még 40 évesen is a nyakatokon lesz ha így "nevelitek"


- - hétvégére keresni havonta 1x egy bébiszittert, aki vigyáz a gyerkőcre 4-5 órát, míg ti a pároddal randiztok. Nem egy nagy kiadás havonta 1x 4 óra gyerekvigyázás.

2023. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelmű, hogy az egésznek a mélyén az volt, hogy nem szexeltek, mert köztetek alszik a gyerek.

4 évesen! Óvodásként!

Kérj bocsánatot a feleségedtől, de mondd el neki, hogy erről komolyan beszélnetek kell. És változtatni. Ha nem akar változtatni, akkor de facto a gyerek az ürügy arra, hogy téged szexuálisan elutasíthasson.

Akkor már tovább kell gondolkodni:

a) Nyitott házasság? A feleséged ehhez mit szólna?

b) Válás. Ami anyagilag mindkettőtöknek csőd és a gyereket is meg fogja viselni. "Jó" esetben ellened is fogja nevelni a feleséged.

c) Párterápia, ami elvileg mindent rendbe hozhat. De ha a feleséged elutasít téged, akkor nem valószínű, hogy pont erre nyitott lenne.

2023. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!