Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen jelei vannak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha a férj már nincs benne érzelmileg a házasságban?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megcsalásra gondolok. Hanem, ha már érzelmileg kihűlt mondjuk. Olyanok válaszoljanak, akik részesei voltak egy nem jól működő házasságnak.

2023. ápr. 18. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 ez nem semmi...

Ennyire (még) nem gatya a helyzet nálunk. De nem az igazi ez az egész. Sokminden hiányzik és sokmindent csinálhatnánk másként... Csak amíg én ezen töröm magam, addig azt látom, hogy csak ideig óráig van változás. Meg persze üres szavak és ígéretek... Pedig szeret. És én is szeretem. Mégis egyre nehezebben toljuk együtt a szekerünket...

2023. ápr. 20. 14:18
 12/12 anonim ***** válasza:

8#!


Előtted írtam.

Az exem az népi 8 órát dolgozott, hazament és aludt. Semmi kedve nem volt elmenni sehová, nyáron sem de egy sétára is lusta volt. Szerinted mi hiányzott az életéből? Kezelhetetlen és onakaratos volt. Azt hitte hogy minden az övé marad válás után.

2023. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!