Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kívánom is a férjemet, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom is a férjemet, és nem is. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Az egész lejtmenet úgy kezdődött, hogy körülbelül két éve megcsalt. Nem utólag bukott ki, őszintén elmondta, és megbánta, ezért pár hónap huzavona után megbocsátottam neki. Azóta sem vallotta be miért tette, csak saját magát okolja a történtek miatt, de én pontosan tudom miért. Nagyon igyekszik jóvá tenni, azóta is, folyamatosan. Előtte is a tenyerén hordozott, de azóta...


Szóval, ő mindig kicsit gyakrabban, változatosabban szerette volna, mint én. Ezt próbálta is lekommunkálni, nem erőszakoskodott - de úgy voltam vele, hogy amíg nekem kielégítő így teljesen, úgy neki is. Ezt elismerem, nagy hiba volt.


Nos azóta, hát, rosszabb a helyzet, mint előtte. A megcsalást követő pár hónapban olyanok voltunk, mint a tinik (és őszintén élveztem is), de azóta annyira nehezen tudom félretenni, elfelejteni a történteket, hogy azt a pár napot kivéve, teljesen kivezettem az életünkből a szexualitást. Egyéb intimitásunk van, és jól is esik, és látom, érzem, hogy kíván a férjem (tesz finom lépéseket is, randizni visz, de kérésemnek megfelelően nem nyomul), de mindig bevillan AZ. Egyszerűen nem tudom feldolgozni, félrerakni.


Most nagyjából 2-3 havonta egyszer vagyunk együtt, és az utóbbi időben, mintha már egyáltalán nem is érdekelném. Persze, én mondtam neki, hogy ez nekem most nem megy úgy - és biztosított a türelméről, megértéséről. Ugyanakkor, ő egy egészséges férfi, és nincsenek illúzióim. Többé nincsenek.


Rettegek attól, hogy ha nem is ugyanabban a formában, de megtörténik ugyanaz, ami már egyszer bekövetkezett. Ez a tudat is megbénít, és nem tudok mit kezdeni vele.


Szóval kívánom is, meg nem is. Kegyetlen frusztrált vagyok emiatt.


Ti voltatok hasonló helyzetben? Van szerintetek még jövőnk, érdemes küzdenünk? Mit tegyek?


Ő 35, én 32 vagyok - gyerekünk még sajnos nincs, mert miattam annyira nem egyszerű.



2023. máj. 10. 10:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
Szerető 😁
2023. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pont az hiányzik még.
2023. máj. 10. 10:22
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez pontosan így szokott lenni.

Megcsalt, és mostantól kezdve felni,gyanakodni fogsz, hogy amikor késik, vagy korábban megy el, lehet nőnél van, nem válaszol régóta az üzenetre, lehet a nőnél van, lezuhanyzik azonnal mikor haza ér, lehet a nőnél volt, stb..

Szakítani fogtok, mivel a bizalmad teljesen elveszett felé, csak előtte pár évig még húzni fogjátok a dolgot.

2023. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát itt szerintem az fog segíteni, ha külön válnak az útjaitok. Ő elbszta, de visszacsinálni már nem tudja. Ha megbocsátasz neki, akkor próbáld elfelejteni a történteket. Ha nem megy, akkor az a legtisztább, ha elváltok és nem raboljátok egymás idejét. Így egyiktek sem boldog.
2023. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg, őszintén, kibírhatatlanul szeretem. Nem is tudnám elképzelni nélküle, és nem csak a megszokás miatt. A legjobb barátom is. Alig várom, izgatottan, hogy hazaérjek, és együtt legyünk.
2023. máj. 10. 10:33
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom erről többször beszéltetek. Kérdés,hogy az idő megoldást hoz-e erre, és elég erős-e az egymás iránti kötődésetek. Mivel 30+ évesek vagytok sokáig nem várhattok a gyerekvállalással. Hülye dolog, de próbáld meg magad rávenni arra hogy gyakrabban legyetek együtt,akár intim helyzetben, akár kikapcsolódás, beszélgetés szinten. Arra sincs ugyan biztosíték hogy amennyiben szakítotok, lesz egy új kapcsolatod, valamikor, nem fog megjelenni a tudatodban hogy ez Vele is előfordulhat...Ráadásul az is lehet,hogy a szakítás után is kötődsz Hozzá érzelmileg, képtelen leszel nyitni egy új kapcsolat felé.
2023. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

5 Idő lesz amíg a bizalmad helyre fog állni, mert helyre fog.


Hormonálisan meg kezd el rendbetenni magad, mert ott nálad tuti probléma van.Ami ki tud hatni a nemi vágyadra is.

2023. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen hasonlít a történet az enyémhez, csak én előrébb tartok benne, plusz vannak gyerekek. Hosszú, de a lényeg az, hogy most válunk el és per pillanat nagyon sajnálom azokat az éveket, amik a reménykedésemből fakadtak.
2023. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a bizalom a másik irányában, akkor kvázi "erőszakot" (képletesen) kell alkalmaznia magán a kérdezőnek, hogy rávegye magát a szexre. Mert az undor hogy a párja "másban járt" mindig ott lesz a gondolataiban.

Így aztán várhat a fogantatásra ami eleve sokszor pszichésen dől el a hormonális dolgokon kívül. Nagyon sokan azért nem esnek teherbe, mert pszichés problémáik vannak és ez kihat a szervezetük működésére.

Ezért érdemes lenne pszichológus segítségét kérni a megcsalás feldolgozásához. De ez ugye csak a kérdezőn segítene lelki téren.

Az még közel sem biztos, hogy ha a másik félnek igénye van szexre (amit csak 2-3 havonta 1x kap meg), akkor nem fog megint máshoz menni.

Amivel én nem értek egyet(!) de sokan csinálják, csak nem verik nagy dobra, az a nyitott házasság, ahol a feleség tud róla hogy a férjnek van valaki más akivel szexel (mert a feleség nem akar). Vannak akik nem akarnak válni a vagyonmegosztás vagy a gyerekeik miatt, azok szokták ezt alkalmazni.

Én inkább egy pszichológust ajánlanék, és miután már ő kezel, jobban átlátnád hogy képes leszel e szexelni vagy csak a válás marad.

2023. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy érdemben foglalkoztatok a kérdésemmel - igazán releváns, segítőkész válaszokat kaptam!


Azt nem mondom, hogy hirtelen megvilágosodtam, de már megérte feltennem a kérdést. Lesz min gondolkodnom, nagyon érdekes nézőpontok.

2023. máj. 10. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!