Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mostanában nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem kívánom a férjemet, hogy adjam a tudtára úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet az oka, az utóbbi néhány hétben ( durván 1 hónapja) , egyáltalán nincs kedvem hozzá.

4 éve vagyunk együtt, talán ellaposodott a kapcsolat vagy nem tudom.



2016. febr. 5. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor összeházasodtatok még nem érezted hogy laposodik a dolog?
2016. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, akkor még minden jó volt.
2016. febr. 5. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt kell megtudnod mi a hiba. Ha pl unalmas, lehet nem kellene megmondanod, hanem változtatni kell rajta. Próbáljatok ki új dolgokat, te is bevezetheted, dobd fel valamivel az együttléteket. Ha az egész kapcsolatotok laposodik az már rosszabb, arról mindenképp beszélni kell.
2016. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Azt gondolom, ha a szemébe mondod ezt így, azzal vége köztetek.

Ez kb. felhívás táncra a férfinek és ösztönösen fog keresni friss, kívánós puncit.

2016. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondold végig, hogy szakitani akarsz vagy együttmaradni. Ezután döntsd el, hogy eltiltod magadtol vagy szépen szétteszed?
2016. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
100%

A címszavakat nézve, unalmas a szex. Ha nagyon egyhangú, akkor miért nem tesztek valamit, hogy jobb legyen? Beszéljetek erről és vigyetek bele változatosságot.

Intimitás van még a kapcsolatotokban (ölelések, csók, stb)?

2016. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondunk.

Olyat mondunk, hogy dobjuk fel kicsit az estéket, próbáljatok ki valami újat.

Mondjuk ugorjatok el egyik nap szexshopba, hátha találtok olyan játékszert, ami mindkettőtöknek tetszik.


Ennyiből is venni fogja a lapot, hogy változatosságra vágysz, anélkül hogy megbántanád. Lehet lesz is pár jó ötlete.

2016. febr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Mondd az igazat:

"Édesem! Unom veled a szexet és elvárom tőled, hogy tegyél érte valamit, mert én 1 hónapja így érzem, de nem vettem a fáradtságot, hogy tegyek a kapcsolatunkért."

2016. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ez még csak egy hónapja van, akkor én először is elgondolkoznék a lehetséges szervi illetve külső okokon (pl. fáradtság, stressz). Másodszor, azon is, hogy változott-e valami a kapcsolatban, például ő másképp viselkedik-e, fáradtabb, esetleg jobban hanyagolja az előjátékot, kevésbé figyelmes stb.

Az is lényeges kérdés, hogy csak belekezdeni nincs kedved, de ha mégis belekezdtek, akkor meg tud-e jönni, vagy akkor sem?


Ezeken gondolkozz, aztán az eredménytől függően javaslom, hogy közösen próbáljátok ezt megoldani. Tapasztalatból mondom, egyes férfiak nagyon hülyén tudnak reagálni egy ilyen szituációra, és a kétségbeesett igyekezetük, hogy változtassanak a helyzeten, teszem azt, felizgassanak, csak az ellenkezőjébe fordul, mert erőltetésnek tűnik. Muszájból meg nem megy...

2016. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!