Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak jobb egészsége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak jobb egészsége, magasabb fizetése, gyorsabb karrierje nincs félreértelmezve?

Figyelt kérdés

Erről ilyen kutatások is szóltak, hogy a házasságban élő, gyerekeket nevelő férfiaknak jobb az egészsége, magasabb fizetésük van, gyorsabban haladnak a céges ranglétrán stb.


Meg egy házasságot pártoló, javasló interjúban a párterapeuta ezzel érvelt, hogy ezért hasznos férfiaknak a házasság.


De gondolom ezt nem ilyen instant módon önmagában az okozza, hogy megházasodik és gyerekei lesznek, hanem az hogy mivel megházasodik tehát felesége van, gyerekei ezért muszály SOKKAL JOBBAN odatennie magát, jobban teljesíteni, tudatosabban építeni a karriert, hiszen sokkal több pénzt kell keresnie mint egy egyedülálló férfinak.



2023. máj. 19. 20:16
 1/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Vagy a nők eleve inkább olyannal házasodnak össze, akiben van ambíció és odafigyelnek magukra. Ez is lehet egy ok. Vagy amit te írsz.
2023. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Akinek kölyke van, az férfiként előnyben van a munkahelyén, mert a férfiaknak számít a családapa státusz. A főnök is előre veheti, hogy neki kell a zsé, hisz ő gyerekeket, khm, nevel. Az egészsége is jobb, mivel a felesége figyel rá.
2023. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Jól latod.

Én sokszor mentem be lazas betegen....csak hogy lássák én odateszem magam.

Gyerek mellett ez olyan alap...főleg hogy ebben az országban nincsen szakszervezet...nincsen munkavállalói érdekvedelem...e miatt pedig barmikor akár holnap kirúghat a cég.... apaként meg elég para munkanélkülivé válni...majd hetekig állasinterjúkra járni...főleg hogy a munkahelyek 90%ánál nem tolerálják az emberi/ családi munkaidőt.

Hogy 8ra vinni kell a gyereket suliba, 16.30-17 óra körül érte kell menni .

Nem érdekli a cégeket az ilyesmi. Ők kiszolgáltatott szolgákat keresnek...nem emberi érző családos embereket.

2023. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek az előzőekkel.

Az összefüggést kimutatták, de hogy melyik az ok és melyik az okozat, azon lehet vitatkozni.


Hallottam egy olyan összefüggést is, hogy az egyedülálló férfiak között több lesz alkoholista - akiknek értelemszerűen egészsége és karrierje is megsínyli ezt. Ők lerontják az egyedülálló férfiak átlagos helyzetét, pedig ha egy egyedülálló férfi nem lesz alkoholista, akkor értelemszerűen mindezek nem következnek be nála.


Ez is remek példa arra, hogy a statisztikával mi mindent lehet bűvészkedni. :-)))

2023. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
MuszáJJJJ, könyörgöm!
2023. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha boldog házasságban él akkor +10 év ha vacak a házasság, állandóan blamálja, piszkàlja az asszony akkor -15 év.
2023. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 5


igen ezt elrontottam, kösz hogy szóltál

2023. máj. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!