Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hálás vagy a házastársadnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hálás vagy a házastársadnak, hogy nem hízott el a kapcsolatotok alatt?

Figyelt kérdés

Nem esztétikai szempontból kérdezem, hanem a testi lelki egészség miatt, és nem is néhány kiló pluszról van szó.

Nagynéném férje középmagas és 127 kg. Műtenék, de nem vállalja egyik orvos sem az extrém kockázat miatt. Itt a nyár, nem akar sehová elmenni strandolni a családdal, mert a súlya miatt nem akar mutatkozni emberek előtt.

Sétáról, mozgásról hallani sem akar, imád enni, nassolni. Ördögi kör.


2023. jún. 5. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyenért külön nem szoktam neki hálálkodni.
2023. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ember saját magáért kell, hogy megtegye. Mármint, hogy vigyáz az egészségére. szóval nem kell érte hálálkodni, természetes kellene, hogy legyen.
2023. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Off: ilyen infláció mellett én nem is értem azokat, akik ugyanúgy megzabálnak mindent, amit meglátnak, egy vagyon már lassan az étkezés.

Nem csak emiatt, természetesen, de amúgy is egészségtelen a sok nassolás.

On: 2#-essel értek egyet.

2023. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
3-as- pénzügyi szempontból az egészségtelen ételek még mindig olcsóbbak, mint az egészséges táplálkozás. Mert a nasik általában szénhidrátból állnak és hamar telítenek, míg az egészséges ételek (értem itt a zöldség és fehérje alapú étkezést) kevésbé. Az lenne a drágább, ha annyit ennél belőle, hogy mindig telítve legyél. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy itt tudatosságot és mértékletességet kellene az illetőnek tanulni. Plusz segítséget kérni, ha nem megy egyedül.
2023. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Attól függ. Ha akarom, ki tudok hozni ugyanannyiból vagy kevesebből sokkal finomabb, egészségesebb ételt. Más kérdés, hogy nem telít el annyira. Sajnos folyamatosan "zárkóznak fel" árban az egészségesebb cuccok is, most tartunk ott, hogy kb. ugyanott vagyok, mint ha zsírt ennék liszttel.
2023. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alap kéne hogy legyen hogy vigyázunk saját magunkra.
2023. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez alap, és ha azt látnám, hgoy igénytelenné válna, meg a szép szó sem használ, elválnék.


Ennyi.

2023. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez alapvető, hogy nem hagyjuk el maginkat.
2023. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!