Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12 év után ki hogyan élte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év után ki hogyan élte meg a különmenetelt?

Figyelt kérdés
Van kettő kislányunk. A férjemmel nagyon megromlott a házaságunk. Én nem tudom elfogadni hogy lesegetti a nőket az utcán. Számomra mezegalázó.Hozzám nincs egy jó szava se... Elvesztettem a bizalmamat felé ezek miatt a dolgok miatt.. Olyan apró dolgokban képes belekamuzni az arcomba.. Mondtam neki hogy szeretnék külön menni mert ezt a sok vitát már nem birom... De félek hogy megbánom. Félek hogy megismerkedik valakivel. De ha együtt maradunk csak vita lesz ezt se szeretném.. Ki hogy élte meg a különmenetelt?
2023. jún. 6. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

9. Elnézést kívánok, hogy magamból mertem kiindulni. Nálam ez pl. pont fordítva volt mindig.

F

2023. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Persze az lenne a legkényelmesebb hogyha vele maradnál. De akkor minden úgy folytatódna, ahogy eddig. Ugyanúgy tiszteletlen lenne veled és ugyanúgy mérgező kapcsolatban élhetnél életed végéig. Biztos lesznek olyan napok amikor úgy gondolod hogy fú de nehéz és megbánod, de hosszútávon megéri. A gyerekek pedig később ha idősebbek lesznek vagy érettebbek, akkor meg fogják érteni a döntést. Néha rosszabb felnőni egy nem működő házasságban, mintha elválnának a szülők.
2023. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha valami elromlik, lehetőség szerint nem azon kell gondolkozni, hogyan dobjuk ki, hanem hogy hogyan javítsuk meg. Én nem látok olyan tragikus dolgot a kapcsolatotokkal, amit egymás felé nyitott, őszinte, türelmes beszélgetésekkel ne tudnátok helyre hozni. Próbáljátok meg! Kicsit dolgozni kell rajta, az tény, de értelmes emberek között megoldható. És megéri! Egy házasság megmentése nagy érték - mind a saját, mind a gyerekeitek érdekét szolgáljátok vele. Ne járjatok úgy, hogy eldobjátok magatoktól a sok értéket azért, hogy majd a házasságon kívűl minden jó lesz. Nem lesz jó, jönnek a mostani nehézségek helyett mások, nagyobbak. Szóval szervizeljétek inkább meg a dolgot. Ha kell, menjetek el párterápiára, ahol tudják moderálni közöttetek a beszélgetést. De ha kellően higgadtak és értelmesek vagytok, akkor erre magatok is tudtok figyelni - erre ügyelni kell.
2023. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves és öszinte hozzászólást 💖


Sajnos nagyon sokszor probáltam vele leülni és megbeszélni a dolgokat. Nem csak a nézelödéssel van baj. Több baj van például a füvezés is ami minden napos..


Elmegy reggel dolgozni dolgozik 12 órát. Hazaér egyböl a cigit csinálja.. Besegiteni nem segit be semmit. A lányokkal se és velem se foglalkozik.. De ha szólók hogy nem normális amit csinál akkpr én vagyok a hárpia mert ez neki kikapcsolodás.

És igenis fáj meg rosszul esik hogy idegen nöcskék ha csak pár másodpercig is de figyelmet kapnak..

2023. jún. 6. 19:35
 15/21 A kérdező kommentje:
Dolgozom énis nevelem a lányainkat. Fözök mosok takaritok.. És megvan sértődve mikor aut mondom hogy ugy érzem magam mint egy házi cseléd
2023. jún. 6. 19:40
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Jobb lenne neked nélküle szerintem
2023. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt valóban a nézelődés a legkisebb probléma a férjeddel. Nyilván az is probléma, de a családhoz való hozzáállása nulla. És még bunkó is.
2023. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%

Minden hetero férfi megnézi az utcán a nőket.

Te mit teszel a kapcsolatotokért, hogy téged nézzen és ne azokat a nőket?

2023. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek a kapcsolatért.. pont ezért is fáradtam el...
2023. jún. 9. 15:29
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A hapsi mit tesz a csaladjaert?

Lofazt

2023. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!