Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12 év után ki hogyan élte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év után ki hogyan élte meg a különmenetelt?

Figyelt kérdés
Van kettő kislányunk. A férjemmel nagyon megromlott a házaságunk. Én nem tudom elfogadni hogy lesegetti a nőket az utcán. Számomra mezegalázó.Hozzám nincs egy jó szava se... Elvesztettem a bizalmamat felé ezek miatt a dolgok miatt.. Olyan apró dolgokban képes belekamuzni az arcomba.. Mondtam neki hogy szeretnék külön menni mert ezt a sok vitát már nem birom... De félek hogy megbánom. Félek hogy megismerkedik valakivel. De ha együtt maradunk csak vita lesz ezt se szeretném.. Ki hogy élte meg a különmenetelt?
2023. jún. 6. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Meg fog ismerkedni valakivel. Ahogy majd te is. Viszont neked végre nyugodt életed lesz, ahol a gyerekeid apja nem bánik veled tiszteletlenül és nem hazudozik. Megérdemled.
2023. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Jól esnek a szavaid
2023. jún. 6. 14:42
 3/21 Appassionato2022 ***** válasza:
89%
Kulon akarsz koltozni. Hat akkor lenyeges, hogy mwgismerkedik-e valakivel? Magaddal foglalkozz, ne vele!
2023. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Férjed mit szól az ügyben? Én is megkapom ezeket, pedig én nem csinálom. Nem gondolod túl?
2023. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy rossz döntést hozzok.. Mi lesz ha késöbb megbánom. Mi lesz ha a lányok engem fognak hibáztatni hogy az apjuk nincs minden nap az életükben. Tudom hülyén hangzik
2023. jún. 6. 15:13
 6/21 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondja őt rajtam kivül senki nem érdekli..
2023. jún. 6. 15:14
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
6. Na látod, azért mondom, hogy azért ez sosem olyan fekete vagy fehér. Ó mennyi mindent vágtak már hozzám is, fele igaz sem volt. Ha a nő a fejébe vesz valamit, akkor az biztos úgy van. Örülj, ha téged megkérdez egyáltalán...
2023. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Benem is van hibba tisztában vagyok vele...
2023. jún. 6. 15:19
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nyilvan a kerdezo csak kitalalja, hogy a parjanak nincs hozza egy jo szava sem. A kerdezo csak rosszul látja, hogy a férje más nok utan fordul. A kerdezo csak félreértette a dolgokat, nem a szegény ferj kamuzik.
2023. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Próbáljátok meg először egymás felé lépéseket tenni, ha ő is partner benne. Nekem nem tűnik a dolog menthetetlennek.
2023. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!