Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
25 éve házas, kétgyerekes férfi fiatal lány(ok) képét ölelős reakciózza Fb-on
2023. jún. 8. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Addig míg nem ír senkivel, nem talizgat addig nincs gond.
2023. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem.
2023. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

- Amikor én önnek a kérdésére azt válaszolom, hogy boldog karácsonyt, akkor ön hogy érzi? Elfogadható ez a válasz?


- Nem.


- Nem elfogadható. Amikor egy független főpolgármesterjelölt ezt válaszolja egy újságírónak, akkor az nem elfogadható. Akkor mi a helyzet akkor, amikor egy miniszterelnök válaszolja ezt egy parlamenti képviselőnek az interpellációjára? Hogy jutottunk ide? Hogy jutottunk ide? Mert ezt a közbeszédet, ezt a köznyilvánosságot a nemzeti együttműködés rendszere idáig juttatta. Hogy boldog karácsonyt kívánunk egymásnak akkor, amikor a kérdés nem arra vonatkozik.

2023. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

3: Igen, ez jó.

Nem ismerjük a kontextust, kevés az infó.

2023. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

nekem sem elfogadható

de nem kizárt, hogy 25 év házassággal és két gyerekkel a hátam mögött másképp fogom gondolni

2023. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Én jobban bele tudom képzelni magam a helyzetbe, mert 13 éve házasságban élek.

Nos, a legtöbb feleség ezen kiakadna. Tehát nekik nem lenne elfogadható.

Én ezt kapuzárási pániknak tudom be. A fickó 50-55 év körüli lehet, és ha fiatal lányokra csorgatja a nyálát, az részben komikus, részben szánalmas.

Szerintem.

50F vagyok.

2023. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

"A fickó 50-55 év körüli lehet, és ha fiatal lányokra csorgatja a nyálát, az részben komikus, részben szánalmas."

mert te eskü alatt ki mernéd jelenteni, hogy neked nem jön be a fiatal csajok teste?

az más kérdés, hogy van annyi eszed, hogy ne flörtölgess velük meg lájkolgasd a fotóikat

2023. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem elfogadható. És erre a kapuzárási pánik sem lehet jogos indok. A kapuzárási pánikját vezesse le másképp. Lehet hogy nem kapta meg a világ összes nőjét,de biztos találna helyette olyan sportot amit meg ki sem próbált,vagy olyan könyvet,amit még nem olvasott.
2023. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Mi 30 éve vagyunk házasok. Fingom sincs, hogy a párom ölelget e valaki a Facebookon.
2023. jún. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

#9

Kérdezd meg a közös ismerősöket, ők ezt látjak fb-on (is). Kicsit se megalázó, hogy mindenki látja és rajtatok röhög.

2023. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!