Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálsz mikor házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz mikor házasságban más iránt érzel erős vonzalmat? Hogy birkózol meg vele magadban?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott az eddigi leghosszabb ilyen vonzódásod?
2023. jún. 17. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem ilyet, nem is fogok. Szeretem a házastársam, szóval egyértelmű, hogy nem csalom meg, sem testileg, sem érzelmileg, sem sehogy. Mások irànt a legközelebbi érzés maximum barátság lehet. Ennél nem több. Ennyi. Lehet lepontozni mert nem vagyok elég divatos a mocskos társadalomnak🤮
2023. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szeretőzés csak probléma forrás. Soha nem fogsz jól kijönni belőle.
2023. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!