Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálsz mikor házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz mikor házasságban más iránt érzel erős vonzalmat? Hogy birkózol meg vele magadban?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott az eddigi leghosszabb ilyen vonzódásod?
2023. jún. 17. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Félrekú---rok, titokban találkozunk...


Azt kellene megérteni, hogy mindig van jobb, mindenkire rá lehet unni.

2023. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Próbálom távol tartani tőle magam. Azért nehéz mert nem akarok bunkó sem lenni vele tehát vmennyire muszáj vele dumálgatni ha odajön hozzám,mert nagyon kedves velem, ráadásul ő is nős.De nem hiszem amúgy sem , hogy kölcsönös lenne a vonzalom.
2023. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem voltam még házasságban, de a leghosszabb vonzalom kb. 15 évig tartott.
2023. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szintén félrek.rok. Rövid az élet ahhoz h eldobd az ingyen puncikat.
2023. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm, részleget, munkahelyet váltok, vagy elválok, semmiképp nem csalom meg a párom!
2023. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Néha fantáziálok róla, de élőben elkerülöm nagy ívben.
2023. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromra vetítem ki azt a szexuális energiát, amit valaki más idézett elő. Vele flörtölök, randit szervezek vele, és a tüzességem rá olyan hatással van, hogy valahogy elkezd izzani köztünk az egész. Izgalmas lesz. Aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy a pasi, aki beindított, teljesen semleges, hidegen hagy, közömbös. Pár hét az egész max. Tudom, hogy sosem fogok félre lépni, mert ez egy döntés bennem. Ennél jobban szeretem és tisztelem a férjem.
2023. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez jò ötlet, kedves utolsò :) ès emelem kalapom is előtted, vègre egy tudatos, de rafkòs nő, aki megoldja a dolgokat magában, s mèg jòl is jár vele. Bìrlak. 32/N
2023. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben van ilyen. Régen azt hittem hogy ez valami erős és komoly dolog, aztán rájöttem hogy ezek csak vágyak. A házasságom sokkal erősebb mint a szexuális vágyaim, meg a lelki vágyaim.


Ma már csak megmosolygom és lapozok. Ilyen kapcsolatokból Dunát lehetne rekeszteni, ezek nem józan döntések, hanem csak két ember aki hullámvölgyben van.

2023. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lépek felé.


Régebben nem volt olyan, hogy más felé érzek vonzalmat, mert monogámnak neveltem magam, szóval akaratlanul is kikapcsolódott az, hogy más fel érezhessek bármit. Ha most történik, behúzom a szerelmi életembe.

2023. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!