Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak a szomszéd nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a szomszéd nővel?

Figyelt kérdés

A férjemmel 16 éve vagyunk eggyütt, rég nem szerelem, talán soha nem is volt az. De békességben, nyugalomban nevelgetjük a 2 gyereket (8 és 5 évesek). 44 évesek vagyunk mindketten.

Szembe költözött egy elvált 30-cas nő a gyerekével. A férjemnek állandó beszédtéma, flörtöl vele, átjár segíteni a ház körül. Stb.

Azóta a szexuális életünk nulla, múltkor rajta kaptam, hogy a nő FB profiljának képeire önkielégít.


Megmondtam neki tegnap este, lehet akkor hozzá költözni.


2023. júl. 16. 08:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
79%
Jaj gyerekek ne legyetek már buták, már dugja, már megcsalja! 😂
2023. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

#8 Ez is egy vélemény és egy megoldás. Bár elég sarkos. Pont a gyerekek érdekébe nem akarok válni és borítani mindent. Nem akarom őket kiszakítani az állandóságból. Pontosan azért, mert őket nézem, ők az elsők.

Szerintem a válással sokal nagyobb kárt okoznék a gyermekeknek, mint azzal, hogy megoldjam a problémát.

2023. júl. 16. 09:22
 13/45 anonim ***** válasza:
83%

A strucc politika az aztán valóban jó megoldás.

A gyerekeknek meg valóban az az érdekük, hogy rájöjjenek arra, hogy milyen szar a házasságotok valójában.Dehát színház az egész világ ugye. Na meg arra is, hogy az anyjuknak semmi önbecsülése sincs, és ezért őket használja kifogásnak.

2023. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

#12:



Nem, attól nagyobb fájdalom nem erheti a gyerekeid mint hogy az apjuk csal téged, te szenvedsz miatta, de mégse teszel semmit. Egy idő után azt hiszik az a normális, rossz mintát visznek magukkal miatattok és tudod mi lesz az ő életükkel? Kettő lehetőség van:


1.Ugyanugy megfogjak csalni a partnereiket, hiszen abban nőttek fel, fogalmuk nem lesz a szerelemről, tiszteletről, erkölcsről. Hiszen azt látnák, hogy te eltűrted így más nő is ugyanúgy teszi, az a normális.


2.Felni fognak belekezdeni komoly párkapcsolatba, nem akarnak majd senkit megbántani, attól tartanak majd, hogy a vérükben folyik, örökölték a hűtlenséget az apjuktól és inkább nem köteleződnek el, csak szexelnek össze-vissza. Hiába jön el a szerelem feléjük tönkreteszik, mert félnek.



Szerinted ez jó?



Ha elválsz, akkor még élhetnek teljes egészében rendes életet melletted míg felnőnek és az apjuk mellett hétvégénte, még erezhetik, hogy szeretitek őket, láthatják, tapasztalhatják, hogy ti mint két szülő bár nem vagytok együtt már jól kijöttök, értük mindent megtesztek!

2023. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Mért, az eddigi életük során milyen dolog maradt állandó?

Szerintem elég sokminden megváltozik folyamatosan, még napról napra is.

2023. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pofonegyszerű: legközelebb te menj át segíteni, mert a férjed nem ér rá!

Ennyi.:)

És szívesen segíts neki!

2023. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
9%

Mert egy lapos, szenvedély mentes házasság jó példa bizonyára….. ahol szerencsétlen férjed halálra unja magát, mert van egy anyuka, aki ezer éve nem nő már, hanem csak anyuka szerepben a langyos vízben éldegél….

Azért azon ki van akadva, ha a partnere a jogos szükségleteit máshol elégíti ki, miután otthon nem kapja meg….

2023. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
89%

Hogy totál őszinte legyek én nem is értem, hogyha szerelem nem is volt köztetek soha, vagy csak egy ideig, akkor minek mentél hozzá feleségül nemhogy, hogy minek lett 2 gyerek belőle! 36 évesen az első, a másik meg 39!!!

Lehuztál mellette 16 évet úgy, hogy nem is szeretitek egymást!



Te azt hiszed, hogy a gyerekek már most nem érzékelik, hogy nem szeretitek egymást? Dehogyisnem!



Tegyük fel, megbocsájtasz neki, hogy félrelépett, a férjed titeket választ, de benned mindig benned lesz, hogy megcsalt! Elkezdesz veszekedni vele még jobban mint szoktatok és a gyerekeid azt hallgatják, hogy egymásra ordítoztok!

Ez szerintettek jól fog hatni rájuk? Gondolkozz már.

Soha egy nyugodt perc nem lesz köztetek, mert fog jönni más nő, akivel félrelép, vagy/és elhagy érte. Köztetek nincsen semmi, ami összekötne még a pénz, a gyerekek se, ha másba esik bele, azonnal el fog téged dobni hiába nyafogsz, hiába kiabálsz vele azt is megfogja unni és kitesz.

Nektek annyi, érted?

2023. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

#14

Nem csinálok semmit? Azon vagyok.... szerintem nem csak a válás az egyetleg járható út.

2023. júl. 16. 09:58
 20/45 A kérdező kommentje:
#17 ki mondta, hogy nem kapja meg? Megkapja amit kér, sőt heti 2-3 kiadós szex is volt azelőtt, hogy idejött az a kurv. a szomszédba
2023. júl. 16. 10:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!