Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyit érdemes szánnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit érdemes szánnom egy eljegyzési gyűrűre? Hogyan érdemes méretet választani?

Figyelt kérdés

Online kapcsolatból lenne házasság egy messziről érkező lánnyal (látom a tekintetét mindenkinek aki vásárolt feleségre gondol, nem erről van szó, lol). Nincs sok pénzem amiért szeretni lehet, de nagyon jól megértjük egymást számos témában, úgyhogy szerintem megbízható a kapcsolatunk.


Házasság előtt csak nagyon ritkán tudunk találkozni a távolság miatt, így nem tudom lemérni az ujját a gyűrűhöz. Van erre valami módszer, hogy jó legyen, vagy vegyek egy nagyobbat és majd később kiigazítjuk, vagy hordja nyakláncon? :D


Mennyi pénzt érdemes szánni egy eljegyzési gyűrűre? És egy házassági gyűrűre? És kell-e egyáltalán két gyűrű a két "eseményhez"? Vannak akik 3 gyűrűről beszélnek, teljesen és totálisan össze vagyok zavarodva.


Állítólag náluk divat hogy a fiatalok nagyon hosszú ideig eljegyezve maradnak házasság nélkül, mivel a kulturális szokásaik szerint a házasság az valami nagyon nagy dolog ami elképesztően drága és a fél világot meg kell hívni... Ezzel számos problémám van, amit ő megért és hajlandó együttműködni. Viszont ha mi is sokáig jegyben maradunk, akkor az talán befolyásolhatja, hogy milyen jegygyűrűt érdemes venni.



2023. júl. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy érdemes, nem érdemes.Annyit szánsz rá, amennyi jól esik, amennyit megengedhetsz magadnak.

Személyes véleményem, hogy 100 alatt normális gyűrűt nem lehet venni, de felőlem vehetsz egy 5000Ft-osat is.

Az a lényeg, hogy te ki tudd fizetni és olyat válassz, ami szerinted tetszene a nőnek.

2023. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mendy98 ***** válasza:
58%

Hát 100 alatt nem nagyon illik eljegyzési gyűrűt venni, de ha egy teljesen egyedi kézműves gyűrűt veszel akkor is legalább 50000 legyen.


Plusz ne házasodj,ha nem éltetek legalább 1 évig együtt, de inkább tovább.

Igaz az a mondás, h lakva ismeri meg egymást az ember. Ne rontsátok el az életetek, h távkapcsolatból egyből házasság lesz, mert úgy sokkal nagyobb az esélye a válásnak is.

Hiszen m1, hogy milyen szerelmesek vagytok, nem tudjátok, h egymás rigojáit, szokásait stb mennyire bírjátok elviselni hosszú távon.

2023. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Mi is távkapcsolatból házasodtunk. Elsö találkozás volt márciusban, második az esküvö szeptemberben. Mindez 18 évvel ezelött. Még mindig együtt vagyunk.

Én vettem a helyi búcsúban egy párszáz forintos gyürüt. Ez volt a méret. Ezt elküldtem neki postán. Ö meg megvette az eljegyzési köves gyürüt és a két karikagyürüt. Ezeket hozta magával. Az eljegyzést megcsináltuk, amikor megérkezett a repülötéren. Én mentem ki eléje, ott odaadta a gyürüt. Másnap meg volt az esküvö.

2023. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zaciban is vannak szépek
2023. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mendy98 ***** válasza:
100%
3. Nagyon örülök, hogy nektek így sikerült, de ez azért elég ritka dolog, hogy ilyen flottul megy minden.
2023. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Persze, vannak.A zaciban is 100-nál kezdődik egy normálisabb fajta gyűrű.
2023. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az én eljegyzési gyurom 20 euró volt anno 10 eve. Mai napig hordom, annyira értékes számokra. Hiába csak 20(kb 8000 Ft) euró.

A rendes házassági gyűrű?

Hát... Az kicsit drága volt, 450 volt a kettőnke.

2023. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!