Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes csak belső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csak belső értékek alapján párt választani? Meddig érdemes várni a vonzalomra? Jöhet még később?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttem össze egy férfival. Nagyon jól megértjük egymást, szeretem de nem vagyok szerelmes, viszont a szex nem működik. Nem vonzódom hozzá, nem kívánom.

Változhat ez még? Kicsit úgy érzem higy hiba volt az eszemre hallgatni a szívem helyett, amikor belső tulajdonságok alapján választottam párt. Helyes fiú, nem csúnya, de valahogy mégsem működik. Megbántam hogy összejöttünk, ragaszkodom hozzá de nem azt érzem mint az exemnél például. Érdemes még várni? Mennyi idő után javulhat a dolog? Egy jó szex is elég lenne hozzá? Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a kapcsolatból?


2020. febr. 26. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


ő maximum Picúrnak lesz jó, édes kicsi kutyulimutyulinak.

2020. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz szerelem
2020. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Úgy mondom, hogy még egy hónap ha rendszeresen együtt vagytok. Ha nem javul akkor sajna vége. A szex nem mindig jó egyből. Érdemes neki időt adni.
2020. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akit az ember szeret, de nem kívánja, ezért a szex sem működik, azt szokták barátzónába rakni. Amennyiben az a másik ebbe belemegy.

Egy tartós kapcsolat alapja a jó szex, ezt jegyezd meg egy életre!

2020. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Érdemes csak belső értékek alapján párt választani?"


Igen, majd 60 éves korodban!

2020. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom is rohadtul alap ahogy a belső értékek is. Nem is értem, mi a faxnak jönnék össze anélkül valakivel. Ennyire sz-r egyedül kicsit?
2020. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olyan embert kerestem aki emberileg passzol. Sajnos annyira megörültem, hogy nem gondoltam tovább :(
2020. febr. 26. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a belső mellett nagyon fontos a vonzalom,és ha nincs meg az első pillanatban, később sem fog kialakulni.
2020. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valtozhat. Undorodni fogsz tole. Most abbahagyni, vagy siralomvolgy.
2020. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Ismertem olyanokat, akik együtt voltak és másfél- két hónap kellett amíg az egyik félben kialakult a szerelem érzése, nem mindenkinek megy első találkozásra, első látásra.

Ha azonban a helyzet ezután sem javul akkor sajnos ez van.

2020. febr. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!