Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel lépjen meg a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lépjen meg a férjem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt és 4 évig dolgozott az otthonunkon hogy be tudjunk költözni. Az egész felújítást ő vitte végig teljesen egyedül szinte. Én nagyon hálás vagyok neki és büszke vagyok rá hogy mindent megtesz értünk. Valamivel kedveskedni akarok neki de fogalmam sincs mivel lépjen meg. Férfiak ti minek örülnétek?
2023. aug. 4. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyanezt csinálom 2 éve, csak nem felújítás, hanem új ház.

Egy őszinte köszönöm-nek és milliónyi kedvességnek örülnék a legjobban.

2023. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
30 évig szexelhetnék a feleségemmel. Erről adna valamilyen papírt. :)
2023. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem.Most meg akarod lepni a férjed, vagy azt kérdezed, hogy a férjed hogy szabaduljon meg(lépjen le) tőled?
2023. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat későn vettem észre hogy a telefon a lepjem szót átírta lépjenre.
2023. aug. 5. 07:17
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyertelmű volt. Szerintem valamilyen élménnyel amire vágyik, esetleg elmenni valahova kirándulni ahova szeretne csak eddig nem volt rá időtök.
2023. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én befizetném magunkat (csak én állnám a csekket) egy 1 hetes nyaralásra, all inclusive, pl oda ahol neki tetszene. Ez a minimum.
2023. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6. Hatalmas fantázia és ész. Vagyont fizetsz hogy zabálj meg feküdj egész nap. No comment. Az all inclusive leginkább a panel prolik Mekkája, hogy majd most ők jól megmutatják az életszínvonalat 10 napra. Személyi hitelből még jobb lenne! 😂
2023. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7- igen, hatalmas fantázia és ész. Mivel a férj évek óta ezen dolgozik, fáradozik, nyilván elfáradt benne és kiszeretné pihenni.

Ha majd nyugdíjasok lesznek és egész nap megy a fotelben heverészés majd mennek aktív túranapokra az alpokba. Igen. Köszönöm a hozzászólásod.

6 voltam.

2023. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, 500-600EFt a heverészésért tök olcsó! Én pl. 3 év alatt eddig már 4 lakásunkat újítottam fel kompletten, teljesen egyedül. A 4. pár nap múlva lesz kész. 4 év alatt 3x voltunk 3 napig apartmanban Mo.-on. Hát van aki a pénze barátja, és aki az ellensége. Csak mondom főállás mellett újítottam a lakásokat. Víz, villany, burkolás, szigetelés, festés. A régit lever, lehord, eltakarít, az újat felhord, beépít. Két lakás a 4.-en van lift nélkül. Lakásonként majdnem 60 zsák törmelék és szemét. Egyedül. 3 év, 4 lakás. Semmi all inclusive wellness, menne a franc annyiért!
2023. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!