Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem utálom a férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem utálom a férjem, de nem tudok elválni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megutáltam a dolgai miatt. És az a durva hogy rajottem hogy ő mindig ilyen volt, de valahogy nem tűnt fel, illetve feltűnt, de küzdöttem hogy pl figyelmesebb legyen. Vagy próbáltam javítani rajta. De nem változott 9 éve. És egyszerűen megutaltam emiatt. Közben sajnálom is, mert ő nem tehet róla hogy ő ilyen...

Hogy nekem nem jó.

Hogy béna, semmit nem tud megcsinalni mert nem sikerül neki, hogy állandóan ideges. A gyerekekkel türelmetlen, lusta, ha nem mondom neki mit csináljon, csak a telefonját nyomkodja.

Hogy nincs jogsija, én viszem ide oda, de bemagyaraz a vezetésbe, pofákat vág ha szerinte "minek fekeztem", "túl hamar indexeltem".

Hogy minden szaron megsertodik mint egy gyerek. Hogy mindent én csinálok a hazban, ő semmilyen hivatalos ügyet nem tud megoldani, mert fix hogy elbassza!

Ő persze ezt úgy éli meg hogy én állandó elégedetlen vagyok, hogy én hárpia vagyok, hogy nekem semmi sem jó. Amit meg is értek az ő szemszögéből.

De basszus, baromira elegem van belőle. Legtöbbször azt érzem hogy gyűlölöm és az a legjobb amikor nincs itthon. Mert nincs feszültség, a gyerekekkel nem ordibal, én jól elvagyok velük. Örülök ha nem jön velünk valahova.

Mert akkor senki sem pofazik a vezetésbe, nem ordít a gyerekekkel mert sírnak a kocsiban.

Elválni hogy válnék el? Most költöztünk be az új házunkba. Hitelek, babaváró, csok.

Inkább csak panaszkodni esik jól. Senkinek elmondani nem tudom.

De azt tudom, amint jobb lesz a helyzet, nagyobbak lesznek a gyerekekek, egyedül is boldogulok velük, akkor végig viszem ezt, és találok olyat aki figyel rám, aki boldoggá tesz, meglep néha, kedves hozzám, megérint, megnyilik előttem és tényleg egy hullámhosszon vagyunk.

Ha a gyerekek nagyok lesznek, új életet kezdek.


2023. máj. 30. 12:41
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Good luck!
2023. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
36%
Korszakos probléma! Az emberek 90%-a nem tud ismerkedni, nem is akar. Az elején csak az önző igényeit elégíti ki, aztán később meg rájön hogy bukta van. Hidd el, rengetegen vannak ebben a pillanatban is úgy, hogy milyen király hogy van kivel naponta 3X dugni, a többi meg nem számít. Ja, majd csak pár év múlva, aztán lehet panaszkodni hogy agresszív, bunkó, figyelmetlen a férjem. Olyan volt ő mindig is, csak hát a fullos szex, az utazgatások, a kifelé élés sokkal fontosabb volt. Soha egyetlen egy nőt sem sajnáltam akinek tönkre ment a kapcsolata, házassága. Mindenki tudta milyen virágot szakított... Ja, hogy agresszív meg rommá ver? Fura, de vannak férfiak akik nem ilyenek! Te miért választottad pont őt? Ja, hogy tetszett amit előadott! Tetszett mekkora macsó, meg mennyire körbe táncolt? Hát, aki sokat akar fogni és mellé még vak is, az így járt!
2023. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan egy csapda ez a csok. Remek lesz ebbe a kapcsolatba gyerekeket szülni. Én őszintén nem tudom ezt mire vélni, 9 évet lehúztál vele, házasok vagytok, minden közös kb. Trollkérdésnek erős lenne, de ha ez a valóság, akkor én tényleg fel nem fogom ezt. Azért legyen B terv, mert nem hiszem, hogy az életed felét erre fogod pazarolni. Igaz, 9 év már megvolt, most még 2x ennyi..
2023. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Gyerekek 2 es 4 évesek, szerintem ha már iskolába járnak mindketten, könnyebb lesz. 5-6 év.
2023. máj. 30. 12:57
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
A hazat el kellene adni, abbol amit csak lehet visszafizetni, utana beadni a valopert. Ez nem opcio?
2023. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
De, csak... Segítség, szülők nélkül? Hogy oldanam meg? Egyszerűen lehetetlennek tűnik.
2023. máj. 30. 12:59
 7/57 anonim ***** válasza:
85%

"Olyan volt ő mindig is, csak hát a fullos szex, az utazgatások, a kifelé élés sokkal fontosabb volt. Soha egyetlen egy nőt sem sajnáltam akinek tönkre ment a kapcsolata, házassága. Mindenki tudta milyen virágot szakított... Ja, hogy agresszív meg rommá ver? Fura, de vannak férfiak akik nem ilyenek! Te miért választottad pont őt? Ja, hogy tetszett amit előadott! Tetszett mekkora macsó, meg mennyire körbe táncolt? Hát, aki sokat akar fogni és mellé még vak is, az így járt!"


Itt írja a nő, hogy a palinak jogsija sincs, ügyet intézni képtelen és lusta, szóval ez a szokásos incel "hahahaha megszívtad" hiszti a külsőről, az utazásokról meg pénzről nem jött be haver.

2023. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
72%

Leírhatatlanul szellemi nyomorék vagy #2. Nem konkrétan a kérdezőt szeretném védeni, tényleg szarul döntött. De undorító az áldozat hibáztatásod és általánosításod. Menjünk sorban:

-attól, hogy valakivel jó dugni, nem lesz rossz a kapcsolat. A jó szex nagyon fontos egy párkapcsolatban, talán féltékeny vagy, mert nem tapasztalatad, de ezek kéz a kézben járnak.

-a házasság tönkre menetele 2 emberen múlik. Nem lenne jobb, ha a nők hibáztatása helyett inkább az agresszív, bántalmazó férfiak lennének kérdőre vonva? Vagy te is az a "minek ment oda" típus vagy? Nem kezdem el részletesen levezetni a bántalmazó kapcsolatok dinamikáját, valószínűleg úgysem fognád fel, szóval csak össze foglalom. Sajnos nem, nem mindig lehet tudni, hogy milyen virágot szakítasz. Általában gyenge jellemeket találnak be, akik amúgy is rosszul vannak, könnyű manipulálni, és sajnos sokan későn észlelik, hogy mekkora a baj. Mert ezek a pasik az elején hihetetlen szerelmet tudnak megjátszani, és baszki ne legyen már baj, ha valaki örül, hogy szereti.

Teljesen világos, hogy egy kis megkeseredett barom vagy, aki soha senkinek nem kellett, és abban leled örömöd, hogy más nőknek rossz. De attól még ez nem fedi el azt a tényt, hogy sok a boldog kapcsolat, ahol jó a szex, össze illenek, szeretik egymást. Gusztustalan a mentalitásod, ami ebből a mély irigységből fakad. Nyugtasd csak magad azzal, hogy na másnak milyen szar, mert nem téged választott, pedig micsoda főnyeremény lehetsz, nehogy inkább magadba nézz.

2023. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
OK.
2023. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért hangoztatom mindig, hogy ahol alapvető problémák vannak, ott hülyeség arra alapozni, hogy "majd idővel talán megváltozik". Meg hasonlóan hülyeség figyelmen kívül hagyni olyasmiket, amik zavarják az embert. Persze, sokan így tesznek, "mert egyébként vannak jó tulajdonságai is". Jah. Csak ez legfeljebb ideig-óráig működik, aztán egy idő után már sok lesz. Lehet ideologizálni a dolgokat, hogy "nem érdemes minden apróság miatt szakítani", meg "nem lecserélni kell, hanem megjavítani", stb. De ezek csak elvek. A valóság meg azt mutatja, hogy sokkal jobb olyannal együtt lenni, akivel megvan az összhang, és azt nem csak belemagyarázzák.

Egyébként meg mondanám azt, hogy "a te dolgod, a te életed", csak az a gáz, hogy a felelőtlen döntésednek most a gyerekeid (is) isszák a levét. Az, hogy te rosszul döntöttél, az a te dolgod. De a gyerekeid ezért lesznek lelki roncsok tizenéves korukra. Szóval ehhez szívből gratulálok.

Ilyen körülmények között meg felvenni minden egymáshoz láncoló hitelt, hát hadd ne mondjam, szintén gratulálok hozzá.


De hogy ne csak kritizáljalak, talán meg lehetne próbálkozni egy párterápiával. Meg persze a férjecskének egyébként is célszerű lenne valamilyen önismereti tanfolyamot elvégezni. Csak a baj az, hogy én 99%-ra veszem, hogy ő ebbe nem fog belemenni. Az ilyen jellemű egyének tökéletesnek gondolják magukat, és hallani sem akarnak róla, hogy ők bármiben változzanak.

Így viszont tényleg nem maradt más, mint mihamarabb kilépni ebből a házasságból. Az persze egy külön kérdéskör, hogy az anyagiak hogyan lesznek, tényleg nem lesz könnyű, de talán nem lehetetlen.

2023. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!