Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férjem újra belém szeressen mint amikor randiztunk?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, van egy kisfiúnk is, fiatalok vagyunk én 24 , ő 27.

1 éve kb. feltűnt,hogy már nem néz úgy rám mint ezelőtt, mikor randiztunk, vagy miután össze házasodtunk éreztem, hogy oda van értem, figyelt rám, meghallgatott, sokat sétáltunk,beszélgettünk, bókolt nekem. Részemről sem maradt el sosem a bók vagy hogy kimutassam mennyire szeretem. Mostanában már úgy érzem csak én vagyok oda érte, csak én kérdezem meg,hogy érzi magát. Mondok vagy mutatok neki valamit rám sem néz, csak ,,aha"

Engem borzasztóan megvisel, ha szóba hozom mondja ,,már megint valami bajod van velem" pedig nem szoktam hülye feleség módjára veszekedni vele.

Nem gondolom hogy lenne más valakije mert akkor lennének jelei, es elmondása szerint nem tenne ilyesmit velem.

4 év házasság után és még fiatalok is vagyunk ott kellene legyen még a tűznek, és a szenvedélynek, de részéről látom kialudni. Mit tegyek?


2023. jún. 22. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

" van egy kisfiúnk is"


Itt a hiba. Ha nem volna, akkor még mindig vidám fiatal pár lehetnének. Így viszont "anyuka meg apuka" vagytok, sajnos az öregek jellemét veszitek át, ő a bunkó fotelfater te meg a rikács feleség.

2023. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Változtass a külsődön, belsődön, menjetek el kettesben randizni, legyetek együtt többször, ha kevés a szex, próbáljátok ki új dolgokat az ágyban is.

Ha az sem segít, akkor már elmúlt a szerelem, "csak" szeretet van köztetek, ami nem baj, mert lehet őszinte, mély. Akkor van baj, ha nem érzi magát férfinak melletted és megcsal és/vagy elhagy.

2023. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A lehető legrosszabbb, ha ilyenkor nyaggatod. Átmenetetek apuba és anyuba. Első lépésként élvezd újra az életed, eleinte nélküle. Járj el újra barátnőzni, vegyél új ruhákat, rittyentsd ki magad, legyen új hobbid, vagy tanfolyam, lényeg, hogy járj el valahova nélküle. Érzed jól magad, ezeket elsősorban magad miatt csináld. Aztán szép lassan lehet őt is hívni, nincs-e kedve veled menni ide vagy oda. Ha nem úgyis jó, ha igen az is. Elobbb utobb lesz kedve, ha meg mindig szeret, csak kicsit megfaradt. Lényeg, hogy ilyenkor az "üljünk le és beszéljük meg" tanácsok semmit sem érnek. Újra érdekessé kell tenned magad, amit elsősorban azzal tudsz elérni, hogy saját magad számára is az leszel. Drukkolok, remélem menni fog.
2023. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Jó a hármas tanácsa is, de vigyázz, mert az sem jó, ha csak magadra koncentrálsz őt meg le se tojod.

Nem kell full elérhetővé válni se, nem kell csicskának lenni se, de azért férfinak nézd.


Amúgy nagyon szomorú, hogy 4 év után már nem szerelmes beléd, nem kellett volna gyerek tőle, de most már késő. Annyit tehetsz, hogy rá is figyelsz, de magadat teljesen nem szenteled fel neki. Ha azok után sem változik semmi, akkor ez a kapcsolat több mint valószínű, hogy nem lesz hosszú életű, vagy ha lesz is megcsalásokkal lesz tele.

2023. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esther Perel TED Talk előadásában beszél a vágy fenntartásáról a hosszú távú kapcsolatokban, keress rá, nem linkelem, mert múltkor letörölték. Könyve is van.
2023. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Nyilvánvaló hogy rossz pasinak szültél! Vele már sosem lesz jó a kapcsolatod.

A hiba pedig ott van, hogy egy hozzádvaló, érett pasit kellett volna találnod. Az ő korában kezdtem el élni csak igazán, addig komoly kapcsolataim voltak csak. Szegény csóka semennyire sem élte még ki magát, de nyugi, megtalálja majd a módját.

2023. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!