Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt hogy érezheti jogosnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy érezheti jogosnak?

Figyelt kérdés

Fel van háborodva, hogy romokban az élete, mert "én elértem, amit akartam". Hosszú küzdelmek után a közös gyerekünket várom, és veszélyeztetett terhesként közben a sulimat is be tudtam fejezni.

Az én hibám, hogy ő nem, mert ő dolgozik, és nem írom meg úgy a szakdogáját, hogy abszolút közöm nincs a témához, és ő nem szeretne foglalkozni vele egy percet sem. Csak elvárja.

Azt tudni kell, hogy a dolgozik, az azt jelenti, hogy 4re már tuti itthon van, pénteken vagy 11kor végez, vagy nem is dolgozik. Tud úszni, fürdőbe, meccsekre járni, netflixezni, szóval ideje lenne.

Utál azért, mert nem dolgozom, pedig nem egy álom a terhességem, nem véletlenül vagyok itthon, és nem is neki köszönhetem (anyagilag).

A terhességem alatt semmi szeretetet, érdeklődést nem kaptam, csak mindennapi b@szogatást, hogy mit nem csináltam meg (hiába millió dolgot igen).

Amíg szigorú fekvésre voltam ítélve, bevásárolt, csinálta a muszáj dolgokat, de közben teljesen meg volt indulva, egyfolytában eljárt itthonról. Ez is mintha kiváltság lett volna nekem, pedig nagyon kemény hetek voltak... Mind testileg, mind lelkileg. Teljesen egyedül éreztem magam.

Osszessegeben mióta terhes vagyok, utál, pedig akarta a gyereket, hisz lombikoztunk, nem volt egy sétagalopp.

Azóta már érzem, egyáltalán nem várja, minden mással el van foglalva.

Lehet, hogy kicsit kusza, mint most a lelkiállapotom is. Itt van ez a gyermek a hasamban, kb 2 hónap múlva megérkezik, ebbe... Az apja nem várja, az anyját utálja, és nekem lelkiismeretfurdalasom van, szegény pici babának nem ilyen életet képzeltem. :(

Nagyon boldogtalan vagyok, már utálom, ha férjem itthon van, mert csak bánt, mit nem csináltam meg, mit kéne csinálnom, semmi sem jó, semmi sem elég, pedig sokszor úgy érzem, megszakadok, mert már nem bírom úgy, fáj mindenem, rosszul alszom, persze ez nem lényeges, nem érdekli. Ha másokkal beszélgetek, az jó, de ha itthon vagyunk, már kimenni sincs kedvem a nappaliba, mert zavarom, tényleg utál. De nem érzem jogosnak, tettem amit tennem kellett, ennyi történt.


2023. aug. 5. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért van romokban az élete, mert rájött, hogy nem akar gyereket, de ha ezt kimondja, akkor mindenki szemében ő lesz az utolsó g.ci, teljesen jogosan.

Te ezzel nem tudsz tenni semmit. Nem a te hibád, hogy ő nem ismeri magát eléggé. Megoldani se fogud tudni, pont ezért.

Lehet, hogy megoldást hozhat, ha egy rövid időre el tudsz menni. Például a szüleidhez. Esetleg leesik neki, hogy a feleségét és a gyerekét is elveszti, pedig elvileg mindkettőért küzdött, hogy meglegyen. Most meg nem tudja értékelni.

De ugyanilyen esélyes, hogy mindketten úgy érzitek, hogy jobb külön lenni, és elválni.

2023. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
El kéne válnod, mert az kevés, hogy a gyerek miatt lelkifurdalásod van. Egy gyereknek nem szabadna ebben felnőni.
2023. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell válni és nem lesz romokban az élete, de neked se,se a születendő gyermekednek se.
2023. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg erről van szó, hogy rájött, hogy nem akarja, de ezt nem fogja belátni.

Soha nem gondoltam volna, hogy így fog érezni a küzdelmek után. Meg a tavalyi veszteségünk után. Terveztünk második gyereket, a Csok és babaváró miatt nem is egyszerű elválni. Nincs egy éve, hogy beköltöztünk...

2023. aug. 5. 21:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy közben lett valaki, akivel szívesebben lenne, és könnyebb engem hibáztatni. Ez most jutott eszembe...
2023. aug. 5. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Sajnos ez sincs kizárva.

Vagy így éltek le egy életet, vagy elváltok, és anyagilag mentek tönkre. Melyik a kisebb rossz?

2023. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező amin keresztülmész. Meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen is létezik..én is várandós vagyok, 6. hónap, a férjem a házimunkában is segít, reggelit is csinál és munkában is helyettesít… ég és föld különbség, el sem tudom képzelni milyen nehéz helyzetben vagy most, mit érezhetsz… ahogy valaki írta korábban, szerintem is a szüleidhez kellene költöznöd, mindenképp szükséges, hogy legyen valaki aki segít neked, támogat az elkövetkezendőkben.
2023. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ott sajnos nincs hely... :(
2023. aug. 5. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ebből csúnya válás lesz. Sajnálom.
2023. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesen irigyel, mert neked "nem kell dolgozni". A gyereket egészen biztosan nem akarja. A szakdogás résznél leizzadtam, nekem a volt ferjem pont ugyanezzel jött, hogy en irjam meg az ő szakdogáját egy tök más szakra, csak mert én mar addigra mindkét szakdogámat megirtam es lediplomaztam. A mai napig nem is értem, hogy gondolta, en ugyanúgy dolgoztam, mint ő. De meg az anyja is ezzel jött, hogy hát mi az nekem, összedobom gyorsan. Ő is irigykedett egy csomó mindenre az életemben, ha sikerem volt a munkahelyemen, arra is. Nem véletlenül váltam el. Szerintem te is erre készülj, sajnálom.
2023. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!