Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnál is féltékennyé válik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is féltékennyé válik a feleség, ha a férj kissé elhízott és edzeni szeretne? Többi megjegyzésben.

Figyelt kérdés

Eléggé megereszkedett a pocakom, ez zavar pasiként. Igyekszem odafigyelni az étkezésekre, de az a baj, hogy vannak lelki problémáim és

amikor valamin megbántódok, akkor eszek... Ezt kompenzálnám edzéssel és talán segítene a könnyebb átlendülésen is vissza a pozitív oldalra. A feleségem bármikor elmehetne énidőre, korlátozás nélkül, de nem akar sohasem.



2023. aug. 16. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Van rá oka, hogy féltékeny legyen?
2023. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Olvasott egy 10 jel arra, hogy megcsal a párod fasságot valahol és a 6. pont az, hogy megváltoznak a szokásai pl eddig tohonya volt, most kondizni jár. Talán a 10. meg az, hogy ha nem talál hajszálat rajtad, akkor kopasz nőket qrogatsz.


Szerintem hozd fel neki, hogy zavar a beled, szeretnél egy kicsit laposabb lenni. Magad miatt is, meg hogy sajtot is reszelhessen rajta.

2023. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olvasott egy 10 jel arra, hogy megcsal a párod fasságot valahol és a 6. pont az, hogy megváltoznak a szokásai pl eddig tohonya volt, most kondizni jár."


Valahol... lehet pont itt, mert itt mindenki megmondja, ki csal meg kit.

2023. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Az első edzés utáni szex (egy zuhanyt azért ejts meg előtte) után már konkrétan várni fogja hogy megint menjél, hidd el:D. Egy nagy súlyos edzés elég erős állapotba tudja hozni az embert.


Meg hát a bedroom cardio kifejezést sem véletlen használják.

2023. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így a normális. A párom is edz, mondjuk edzett eddig is kisebb kihagyásokkal.

A legjobb barátom viszont szörnyen kiakadt, hogy a férje edzeni akar, és megfenyegette, hogy ne merje. Meg is döbbentem nagyon, mert a srácnak eszében sincs ismerkedni.

2023. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Én nem féltékeny voltam, hanem inkább kiábrándult. A férjem 83kg körül volt mióta megismertem, és 175cm. Lefogyott 70kilóra, teljesen beesett az arca, piszkafa combja lettek és tök csontos lett mindenhol. Szex közben nagyon zavaró pl a csípőcsontja. Mostmár hozzábújni sem szeretek, mert hiába lett izmosabb a felkarja, az nem izgat fel, sőt inkább taszít. Sosem tetszettek az izmos férfiak.

Viszont jobban érzi magát, 90%-ban megszűntek az aranyér problémái, nem ég a gyomra.

2023. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Négyessel egyetértek nőkent. Én mindig megnyugszom ha edzés után van szex ;D szintén féltékeny típus vagyok...
2023. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!