Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem súlyosan elhízott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem súlyosan elhízott. Hogy vegyem rá, hogy kezdjen végre törődni magával?

Figyelt kérdés

Már nem kívánom őt, de ugye a gyerekek miatt...

De ahányszor felhozom a témát (megjegyzem: civilizáltan), rögtön támadásnak veszi.


2016. jan. 2. 18:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Érinti az egészségét ez az elhízás? Mert ha igen, az motiváló tényező lehet...

Amúgy meg van valami jó barátnője, akivel bizalmi viszonyban vannak? Vele beszélhetnél esetleg, hogy ő is megpróbálja jelezni felé, hogy a saját érdekében érdemes lenne foglalkoznia magával.


Akár azt is lehet, hogy együtt tesztek valamit, egy kis életmód váltás. Egészséges ételek, közös sportolás.

2016. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%

Tudod sok nő így van vele 30 felett. Kinyomják a gyerekeket és már nem igyekeznek törődni magukkal vagy tetszeni a férfiaknak.

Nézd csak meg őket az utcán. Jó, azért kell tenni, hogy a férfiaknál is gyakori de ott mondjuk 35-40 után.

2016. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem lehet vele értelmesen megbeszélni a témát, akkor marad a válás.
2016. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

1-es. Még nem, de majd valamikor biztos fogja. Amúgy nincsenek barátnői. Amióta ismerem, csak a munkatársaival barátkozott, de soha nem ment el sehová. Mondtam neki, hogy menjen csak el, majd én vigyázok a gyerekekre, de civilizációs undora van. Beszélni meg nem lehet vele...


2-es: Igen, de nagyon sok 30-40-es nő van, aki vékony, és törődik magával. Reméltem, hogy én is egy ilyet választottam. Hát tévedtem...

2016. jan. 2. 18:59
 5/36 A kérdező kommentje:
3-as. Látszik, hogy nem ismered a családjogi törvényeket.
2016. jan. 2. 19:00
 6/36 anonim ***** válasza:
15%
Akkor marad a csajozás. Ha már nem érdekli a házasság és nem is akar tenni érte semmit, hiába említetted meg többször, nem kell már tovább tűrni.
2016. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
39%
Talán tiltják a válást, vagy mi? :D
2016. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező! Próbáld meg, hogy a Te kérsz egészségesebb ételeket és kérd meg, hogy menjetek el esti sétákra... Gondolom nem fog 2 fajtát főzni szóval NEKED és a GYEREKEKnek főzzön egészségesen így ő is azt fogja enni.. vagy pl amikor kenyeret, zsemlét, kiflit kell vinned haza teljes kilórésűt vigyél haza.. ha gondolod adok tippeket privibe, mert nekem anno pont a páromat kellett rá vennem, hogy változtasson. Van tapasztalatom ebben, hogy hogyan kell addig csűrni csavarni amíg fel nem fogja, hogy változtatni kell, különben elveszít. Nagyon finom ételeket lehet csinálni diétásan is.. én pl tortilla tekercset is eszek csak pl. zabpehelyből csinálom.. de első körben kérd meg hogy a neked és a gyerekeknek legyen több zöldség és gyümölcs és minél kevesebb ch és kcal az asztalon. 23N
2016. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Bűntudatom lenne...

Szerintem a házasságnak többről kéne szólnia a szexnél, de nemcsak a férfinak kell tenni azért, hogy kívánatos maradjon.

2016. jan. 2. 19:12
 10/36 anonim ***** válasza:
kitörlésűt *
2016. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!