Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem ért semmihez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem ért semmihez a ház körül. Változhat ez még?

Figyelt kérdés
A férjem egy végtelenül türelmes, humoros ember és baromi kitartó a munkájában, viszont egy dolog nagyon zavar benne: semmihez nem ért a ház körül. Akármit ki kellene cserélni (jó, egy villanykörtét be tud csavarni), akármit meg kellene szerelni, halvány lilája nincs arról se, hogy álljon neki vagy mi kellene egy adott dolog megszereléséhez. Itt most nem egy olyan összetett dologra gondolok, mint egy mosógép, de ventilátort wc-be beszerelni, megsüllyedt ajtóval kezdeni valamit, az már nem menne... A szülei kiskorában elváltak és nincs előtte apaminta, valószínűleg ez a baj, senkitől nem tudott eltanulni ilyen dolgokat... Nagyon szeretem, de néha már az őrület határán vagyok ettől, mennyire nincs semmire megoldása, mindenért az öcsémnek kell szólni, hogy van-e ötlete erre vagy arra. Amúgy a hajlandóság megvan benne arra, hogy valamit megcsináljon, csak tényleg semmit nem tud. Emiatt elhagyni biztosan nem fogom, mert ez egyetlen dolog, csak rohadt zavaró. Valakinél volt már ilyen?!
2023. aug. 18. 07:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Te is megtanulhatod. Nem kell rá várni. Vagy együtt utánanéztek.

Normális kapcsolatokban ez így működik.

2023. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Én csak azt nem értem, hogy ezt biztosan tudtad az elején is. Akkor miért nem zavart?

Nekem volt ilyen pasim..2 hónapig. Aztán nem bírtam tovább. Nagyon zavart. Csak állt és fogalma sem volt semmiről. Semmire nem volt jó.

Csak a tehetetlenség.

Már csak azért sem hiszem el, hogy a hajlandóság megvan a férjedben, mert mindennek 1 perc utánanézni és ha még olyan barátja, haverja sincs, akitől kérdezhet ezügyben, akkor igazán díszes társaságba sikerült bekerülnöd.

Baromira nem tanult meg mindent mindenki a szüleitől, ő maga mégis meg tudja tanulni, ha akarja.

2023. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

#2


Te is megtudod de csak osztod az észt amiből nincs.

2023. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Akkor változhat egy picikét, hogy ha jön az öcséd, akkor ő is ott van mellette és figyeli, hogy mit hogyan kell.

Akinek erre nincs érzéke, ingerenciája, attól ne várj nagy változást.

Gondolom ezzel a tulajdonságával már a házasságotok előtt is tisztába voltál.

Valószínű előbb kifizet egy szerelőt.

2023. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%

Ha jól keres, akkor fogadjon fel szakembert.


Ki kellene lépni a nőstény szerepből.

2023 van.


Nem kell az embernek mindenhez is értenie.

2023. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj, hogy nem ért hozzá. Akkor tanulja meg.
2023. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Semmiképpen ne csináld meg helyette, mert néhány év múlva arra ébredsz, hogy te lettél a férfi a kapcsolatban.


Szerintem két megoldás van, vagy az, amit a 4-es is írt, hogy ha ott van az öcséd akkor ott áll mellette és figyeli, és előbb-utóbb rááll az agya.

Ha pedig tényleg nagyon nincs hozzá érzéke, akkor a másik lehetőség, hogy a saját karrierjére koncentrál és olyan jól kereső lesz, hogy megteheti, hogy minden apróság miatt szakit hív.


Viszont szerintem semmiképp nem szabad elvenni a férfiaktól azt az örömöt, hogy valamit ők oldhattak meg, hasznosnak érezhették magukat.

2023. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Próbáld már kicsit beleképzelni magad a helyébe, férfiminta nélkül nőtt fel. Mivel tanulni akar az öcsédtől, van benne hajlandóság. De az sem baj, ha csak szimplán szerelőt hív, mert mondjuk megteheti.

Nekem is ugyanez volt a bajom pár exemmel, de hidd el, hogy nem éri meg ezért nem tisztelni/elhagyni, mert 70%-os a válási ráta. Nagyon sokat randiztam az elmúlt időben, de jó ha 1 db pasival találkoztam, aki ért ezek közül bármihez is, mert nem váltak el a szülei vagy az anyja újraházasodott. A legtöbb pasi énekel/gitározik/táncol és itt ki is merül, szinte mindegyiket egyedülálló anya nevelte. Akit meg nem, az már rég boldog házasságban él. Nagyjából 0 rá az esély, hogy találsz egy olyan egyedülálló férfit manapság, aki ért ezekhez.

2023. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
8-as!!Helyette?? Ma azt szajkózzátok, hogy minden otthoni munka közös!!! Okoska
2023. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

10-es, csak a takarítás, főzés, mosás, bevásárlás ezek mindennap végzendő dolgok, míg szerelnivaló néhány havonta egyszer van. Persze más, ha egy pasi tipikusan az az ezermester típus, aki folyton valamit szerel, felújít stb, akkor nem is várnám el tőle, hogy segítsen a többiben. De az hogy nézne ki, hogy én mindennap főzök, mosok, takarítok, csak azért, mert ő évente 4x megszerel valamit és ezzel le van tudva férfimunka?


üdv,

Okoska :)

2023. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!