Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változhatnak még a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhatnak még a férjem iránti érzéseim, vagy kezdjek el a váláson gondolkodni?

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van, én néhány hónapja terhes lettem. A férjem nem akarta a babát, nem támogatott, csak azt akarta, hogy vetessem végre el. Rengeteget veszekedtünk és én nagyon elhidegültem tőle. Végül 9 hetesen missed ab. lett a terhesség vége.

A férjem most mindent úgy tekint, mintha meg sem történt volna. Nekem ez nem megy. Szabályosan undorodok tőle és zavar a jelenléte. Ő nem érti, hogy mi a bajom, szerinte csak túlreagáltam a dolgokat.

A gyerekek miatt megpróbáltam erőt venni magamon és közeledni hozzá, sikertelenül.


2015. júl. 1. 16:15
1 2
 1/17 Mumusan ***** válasza:
86%
Ez egy elég mélyről jövő, ösztönös érzés ami kitört belőled, hiszen a genetikánkba van kódolva a továbbörökítés akarata. Szerintem várj pár hónapot hogy lecsillapodj.
2015. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem veled van gond, nem a férjeddel. Nem is értem, hogy te miért nem látod ezt.
2015. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Tulajdonképpen megértem a férjedet is 3 gyerek után, viszont neked sem lehetett lelkileg egyszerű.

De az a véleményem, hogy a férfinak is legyen joga a döntésben, ne csak az eltartásban.

Gondold át a dolgot más szemszögből is és dönts belátásod szerint.

2015. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Én nem értem. Miért undorodsz tőle és zavar a jelenléte?

Mert már van 3 gyereket és ő nem akart még egyet? Mai világban 1 gyereket is nehéz eltartani, nemhogy 4-et. Jó persze nem tudom, hogy milyen az anyagi hátteretek, de ezt most hagyjuk inkább.


A lényeg, hogy ez a dolog Őt is érinti, nemcsak téged és neki is joga van elmondani a véleményét. Ő egyszerűen nem akart, ettől még nem kell tőle undorodnak, hisz a férjed és 3 gyereked apja..

2015. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mégis mi a baj velem?


Tervezünk, pontosabban terveztünk babát, csak egy kicsit később. A férjem szerint fél év- 1 év múlva lenne ideális.


Amikor még terhes voltam olyan goromba volt és elutasító, hogy még a kezét is elrántotta, ha véletlenül hozzáértem, mintha fertőző beteg lettem volna. Kiköltözött a hálószobából és még a főztömből sem volt hajlandó enni.

Én nem egy ilyen emberbe szerettem bele és nem vele akartam családot alapítani.


Most próbál bújni, közeledni engem meg már a hangja is idegesít. Nem tudom, hogyan tudnék ezen túllépni.

2015. júl. 1. 16:41
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
"megpróbáltam erőt venni magamon és közeledni hozzá, sikertelenül" Ezért a sikertelenségedért is a férjedet okolod?
2015. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem a férjemet okolom. Eleve leírtam, hogy bennem szakadt meg valami és én nem tudok már vele úgy viselkedni mint régen.
2015. júl. 1. 16:55
 8/17 Mumusan ***** válasza:
64%

Szerintem ti fel sem tudjátok fogni hogy egy leendő gyermek elvetetése micsoda kínnal jár egy anyának, aki még örül is a kis jövevénynek. Mintha arra kérnének hogy vágjad le az egyik lábad. Ezek után érthetőek ezek az érzések. Lehet hogy még a hormonok is bezavartak utána egy ideig. Ezért is kell hogy időt adjon magának hogy feldoglozza a történteket.

Csak csináld tovább a napi rutint és talán egy kis idő múlva túlteszed magadat rajta.

2015. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le és beszéljétek át a dolgot.

Természetesen nem indulatokkal, hanem normális hangnemben. Nagy kár lenne egy ekkora családnak szétmenni, ha mindketten akarjátok, helyre fog állni minden. Szorítok nektek!

2015. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi zajlott le anyám és apám közt amit utólag írtál. Soha nem jött rendbe a kapcsolatuk. Ez alapján az első válasz a helyes, várj pár hónapot. Ha nem, megy akkor nem megy, mint látszik a példán is van ilyen. Azért közben teljes nyitottsággal beszéljétek meg hogy ki miért is csinálta azt amit csinált. Ha megértitek egymás motivációit az sokat segíthet.
2015. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!