Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férfi változha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi változhat, vagy aki csapodár volt, az is marad? A férjem az előző házasságában többször megcsalta a volt feleségét és félek, hogy engem is meg fog csalni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%

És ez az aggodalmad hogyhogy nem jutott eszedbe a házasság előtt?

Egyébként én eleve nem mennék hozzá senkihez, akinek a házasság ennyire nem jelent semmit, és mellé még ennyire jellemtelen. De ízlések és pofonok :)

2015. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem valtozik meg. Miert mentel hozza ha tudod milyen? Biztos nagy a szerelem, oke de csak magadnak artasz ezzel.
2015. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 haemorgen ***** válasza:
89%
Szerintem az emberek ilyen téren az emberek nem javulnak, hanem csak szünetet tartanak.
2015. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is képes szünetet tartani, de megváltozni nem.
2015. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Régebben is sokat rágódtam rajta, de nagyon szeretem, ezért mentem hozzá. Viszont eddig az összes kapcsolatában félrelépett, nagy naivság a részemről, ha azt gondolom, engem nem fog megcsalni, ugye?

Van valakinek esetleg ellenpélda?

2015. febr. 15. 14:21
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Veled csalt meg valakit? Keso ezen mar gondolkodni. Tudod, hogy mi kovetkezik, ha meg nem kovetkezett be.
2015. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsó párját, de őt el is hagyta értem. Viszont már a gyerekeket tervezzük (ő is szeretne), ezért is tettem fel ezt a kérdést.
2015. febr. 15. 14:25
 8/53 anonim ***** válasza:
95%

Az igen... Ezek szerint soha semelyik partnerét nem tisztelte meg azzal (még a feleségét sem!), hogy jelzi, neki ez így nem jó, inkább tovább kéne állni - inkább mindenkit megcsalt. Akár többször.

Tudod az ilyen ember már csak azért is meg fog csalni (vagy már meg is tette?), hiába vagy neki te a nagy ő, és hiába tökéletes minden. Már csak megszokásból is.

2015. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
53%
Ameddig te vagy a legjobb, valószínűleg nem csal meg. De egy életen keresztül nem lehetsz mindenben mindig tökéletes.. Ha eddig mindig megcsalta az exeit, akkor nyilvánvaló, hogy csak a saját igényeivel törődik. Ha azokat éppen kielégíted, akkor jó. Ha nem, akkor majd megkapja mástól. Őszintén, én nem hiszem, hogy pont téged tartana többre saját magánál, hiszen eddig ő mindenkinél jobban szerette saját magát.
2015. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
66%

Igen, számíthatsz rá.

Azon dolgozhattok, hogy előre szóljon, ha vonzódni kezd máshoz. Mennyire vagy poli, csak a becsapás fájna, vagy az is, ha nyíltan járna mással?

Az élet más területein is hazudik, szélhámoskodik, kettős életet él? Becstelen a fickó?

2015. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!