Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A munkatársammal munka miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkatársammal munka miatt szoktunk beszélgetni, ezek a beszélgetések jó hangulatban telnek. Nem gondoltam, hogy a feleségének ez rosszul eshet, de megtudtam, h féltékeny rám. Szeretném tisztázni, hogy erre nincs oka. Érdemes beszélni erről vele?

Figyelt kérdés
Fontos nekem, hogy a jó viszony megmaradjon köztünk, és természetesen nem szeretnék a házasságukban konfliktusforrás lenni. Az világos, hogy minden olyan helyzetet, ami a feleség számára kellemetlen lehet, a továbbiakban elkerülök. Ti mit csinálnátok, beszélnétek vele, vagy távol maradnátok a témától? A feleség tudja, hogy tudom, hogy féltékeny.
2023. aug. 23. 00:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs itt jó viszony.
2023. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez az ő magánügyük hogy ha konfliktusaik vannak.
2023. aug. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem érezném úgy, hogy ez az én dolgom. Nem avatkoznék bele.
2023. aug. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Semmi közöd a feleség hisztijéhez.
2023. aug. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Hívd ki egy kick-box-meccsre: aki győz, azé a pali.
2023. aug. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Hidd el nem fogod meggyőzni sehogy sem. Majd ők szépen megbeszélik egymással.
2023. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen muszáj beszélni a másikkal. Ha ezen kívül nem csináltok közös programot, semmi oka féltékenykedni.
2023. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem kell csinálni, csak tiszteletben tartani a munkakapcsolat határait. Lehet nevetni, viccelődni is, de flörtölni már nem illik, mégha komolytalan is. Ha ezt betartod akkor a feleség sem fig féltékenykedni. A tapasztalatom azt súgja hogy a legtöbb esetben van alapja a féltékenységnek, nagyon ritka, aki ok nélkül vagy betegesen féltékeny (ennek is van oka általában korábban mikor bízott vakon akkor megcsalták...). Még ha te ártatlannak is gondolod a dolgot, lehet hogy ő ismeri a férjét, esetleg lépett már félre korábban, flörtölős, vagy ezer más korábbi ismerete alapján gyanakodhat amit te nem tudsz.
2023. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van alapja,ahogy előttem írták.
2023. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki belőle az a biztos. Ha kettejük közt gáz van, megoldják vagy így vagy úgy. Az én férjem elvált a végén, jóval azután jöttünk mi össze...
2023. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!