Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan itt, aki a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki a férje impotenciája miatt adta be a válókeresetet?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek olyat
2023. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem, de megtenném ha

1. fiatal de nem tenne ellene semmit, nem menne orvoshoz

2. azért lenne az mert 20-30 évvel idősebb nálam és amúgy sem kívánom, elhidegültünk és csak szabadulnék tőle.

2023. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
16%
Szóval ez eddig 2/0.
2023. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Hát amikor férfi teszi fel a kérdést, akkor az megy hogy milyem szemét, amiért a szex miatt szakít. A nőnek amúgy is csak az a baja, hogy a férfi nem csinál házimunkát, meg nem foglalkozik eleget a gyerekkel.


Szóval a válasz neked is ez!

Nem jogos szakítani a szex miatt.

Csinálj több házimunkát, és foglalkozz többet a gyerekkel!

2023. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
4) hisztizhetsz, de mindkét nem részéről elvárható, hogy AKARJA megoldani a problémát, ha 50+ alatt sem megy a szex. Ha a férjem 34 évesen impotens lenne és nem is keresne megoldást, nem működne hosszú távon a házasság. Ha én 32 évesen mondjuk szülés után nem kívánnám a szexet (és nem csak átmenetileg, ami normális, lásd gyerekágy, szoptatás hormonális hatása etc), szintén nem működne. Egy egészséges házassághoz kell minőségi szex, hót mindegy, kinek a 'defektjét' kell megoldani.
2023. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ki hisztizik??


A házasság nemcsak a takarításról, háziasszonykodásról szól, hanem KÖZÖS élményekről és akár tetszik, akár nem, a szexuális élet is részét képezi.

Ha pedig ez nem működik, vagy máshol kereshető ez, vagy egyenes út a válás.


A házasság definíciójánál (wikipédia) megtalálható az alábbi, amiben benne van a szexuális kapcsolat legitimizálása:


"Az okok amiért az emberek házasodnak széles körben változnak, de általában a következők: törvényes, társadalmi és gazdasági stabilitás; egy családi egység létrehozása; gyermeknemzés és gyermekek nevelése; szexuális kapcsolat legitimizálása; a szeretet nyilvános nyilatkozata."

2023. szept. 13. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhagytam, igen. És nem az impotencia miatt, hanem mert "ő jól van, ne cs.sztessem".


32 vagy, de nem áll föl, mégis mi az, hogy "jól vagy?" Ez hol egészséges?

Nem ment el orvsohoz, hiába kértem, helyette végül engem okolt - itt visszaadtam a gyűrűt és kidobtam őt.

2023. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.:

Persze, az a könnyebb, ha a másik a hibás. Jól tetted, kedves 7. válaszadó, hogy kidobtad.

2023. szept. 15. 11:16
 9/10 anonim válasza:

Ezt a másik irányban is jogosnak érzitek?

Hagyjál már, ha véletlenül mégis, mi tart ennyi ideig stb.

2023. szept. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es,

a gyűrűt nem kellett volna visszaadni. Az jogilag is téged illet.

2023. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!