Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor vettétek észre - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vettétek észre - ha észrevettétek -, hogy a feleségetek rejtett nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Hogy jöttetek rá és mit tettetek utána?
2023. szept. 23. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem lett a feleségem, de együtt éltünk és tervben volt.

Eleve az összeköltözés előtti és utáni idő fura volt. Előtte minden idilli, tökéletes, utána meg tele lett feszültséggel. Az egész, ami előtte volt, megjátszott volt, de akkor még nem esett le.

Ami durva jel volt, hogy mindig neki volt igaza szerinte és mindig ő volt az áldozat. Ha feszülten jött haza és belekötött mindenbe, amire én elvonultam, hogy hagyjon békén, egyből ő lett az áldozat és én bántom. Ha veszekedés volt, simán hazudozott, csak hát a modern technológia korában sok dolgot visszalehetett nézni messengeren. Ha ő hozott fel onnét valamit, akkor viszont szó szerint emlékezett mindenre.

2023. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

szakitás azonnal


kicsinálnak érzelmileg, de a lényeg, ha te előbb felismered, hogy ilyen mintákat választasz bármi miatt, családi minták másolása stb..és a köv kapcsolat sem lesz más, mivel folyton keresed a hasonló mintákat..

tehát a lényeg, hogy változtass magadon figyeld magadat, és ha te változol akkor már a minták sem lesznek majd ugyanazok

2023. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden feleseg narcisztikus vagy hogy kell ezt érteni? Provokatív kérdés
2023. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 nem gondolom, hogy minden feleseg (vagy akar minden ferj) narci lenne.

szerintem a kerdesben sem igy fogalmaztam


1-es amit irtal, az megvan. en mindig mindenre rosszul emlekszek (gazlangozas) szerinte, mindig o az aldozat, tulajdonkeppen vele barmi (Rossz) tortenik, arrol en tehetek vagy a kulvilag, sorolhatnam

2023. szept. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!