Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy többet érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy többet érez mint barátság?

Figyelt kérdés

lány vagyok és a legjobb fiú barátomra gyanakodom, hogy belém szeretett aminek nagyon örülnék mert én teljesen beleestem...mostanában megváltozott a viselkedése, sokkal figyelmesebb, illedelmesebb és kedvesebb lett, érzem rajta, hogy törődik velem...az egyik nap együtt borozgattunk és egy kicsit berúgtunk aztán egyszer csak megpuszilt és azt mondta nagyon bír engem és nagyon aranyos vagyok és miattam offolná azt a lányt akivel elkezdett beszélni ezútán megcsókolt és lefeküdtünk....teljesen összezavarodtam, nem tudom mit tegyek borzasztóan félek attól hogy elveszítem őt és én nem merem neki bevallani az érzéseim felé mert nem tudom hogy ezzel elrontanék e mindent, illetve miután lefekedtünk nem is hoztuk fel témába azt az estét...de azóta többet flörtöl velem és kedveskedik.

19/L



2023. szept. 5. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Hu, hasonló helyzetben vagyok, de mégse. Velem miután lefeküdt, felszívódott és alig beszéltünk.


Szerintem ha ennyire kedves még azután is, hogy “megkapott”, akkor valóban többet érez, célszerű lenne beszélni erről vele

2023. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátokkal nem szokás lefeküdni.

Szerintem igen, csak ő sem meri elmondani.

2023. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak ezert mondt hogy megtudjon dugni.. sikerult neki. 1-2 honap fajdalom var rad a lelki fajdalom miatt.
2023. szept. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
3as, ha csak arra ment volna, akkor utána meg is változott volna a hozzáállása, de épp ellenkezőleg történt, csak méginkább elkezdett kedveskedni. Nem kell mindenkiben a rosszat látni és feltételezni
2023. szept. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

"megpuszilt és azt mondta nagyon bír engem és nagyon aranyos vagyok és miattam offolná azt a lányt akivel elkezdett beszélni"


Ha offolta, akkor hihetsz neki.

2023. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A storynak a vége amúgy az lett hogy be vallottam mit érzek és letiltott mindenhol és azóta sem beszélünk...
2023. szept. 28. 06:28
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
3 as voltam ! Èn megmondtam ! Naìv hozza szoloknak uzenem sokat fognak meh csalodni az eletbem ! Kerdezo fel a fejjel emnyivel is bolcsebb lettel !
2023. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok: Szóval nem őt offolta, hanem téged.XD



Nem hihetsz neki. XD


Tanulság: Míg másokkal ismerkedik/szexel és nem bizonyítja be, hogy oda van érted a fiú ne feküdj le vele!

2023. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát gratulálok, nem kellett volna odaadnod magad neki pár kedves szó miatt. Nincs min aggódni meg pörögni hogy többet érez, ha egy ilyen eset után letilt és nem beszéltek. Csak kihasznált,ennyi. Ne láss bele semmit.

20L

2023. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Fel a fejjel. Sajnálom, hogy így alakult.
2023. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!