Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rejtett jel az alkoholizmusra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rejtett jel az alkoholizmusra?

Figyelt kérdés

A pasim néha megszokott inni mondjuk heti 1-2 alkalommal egy doboz gyümölcsös alkoholmentes sört. Azt mondja azért, mert jól esik neki a nyári kánikulában, és finom, viszont az alkohol mellékízét nem szereti.


Viszont akkor miért ilyet iszik és miért nem mondjuk kólát vagy üdítőt? Miért pont alkoholmentes sört?


Vajon így küzdi le a sóvárgását az alkohol iránt? Vagy ez csak nekem gyanús?


25/N


2022. júl. 7. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Csóri pasi 🙄

Remélem csak trollkodsz

2022. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan kérdezem, van egy ex alkoholista ismerősöm, aki folyamatosan alkoholt mentes sört iszik.
2022. júl. 7. 09:06
 3/19 Kétségbeesve keresem Nórikát ***** válasza:
96%

Igen,ez teljesen gyanús!

A kenyeret késsel vágja?

Mert ha igen,az is elfojtott agresszió..

Vigyázni kell ezekkel a gyümölcsös sört ivó emberekkel!

2022. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen, csak neked gyanús!

Olvass utána az alkoholizmus fogalmának.

P. [link]

2022. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Ennek semmi köze az alkoholizmushoz, valódi sört is ihatna nyugodtan, a te hozzáállásod viszont kimondottan toxikus.

Az élet más területén is ilyen vagy?

Ezerszer inkább igyon meg fél liter sört, mint az általad ajánlott fél liter kólát, az egyikben legalább emberi fogyasztásra alkalmas anyagok vannak..

2022. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy kérdező , mániákus.....f
2022. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mire gondolsz kérdező. 2 éve nem iszok alkoholt olyan 10-12 év alkoholizmus után. Az első néhány hónapban én is folyamatosan gyümölcsös, mentes söröket ittam. Az is igaz én nem egyet heti kétszer, hanem napi 7-8-at. Csak azért, hogy maga a "mozdulat" ne hiányozzon. De ez a mennyiség amiről Te beszélsz biztos nem utal alkoholizmusra annyira elenyésző.
2022. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Az izesitett sörök nem olyan édesek mint az üdítők. Az uditok nem oltják a szomjat es cukrosak is.
2022. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gyümölcsös mentes söröknek semmi sör ízük nincs.

Nő vagyok, nem szeretem a sört, de ezek a gyümis sörök sokkal finomabbak szerintem mint a legtöbb üdítő. Én is szoktam venni, nyomokban sem érzek rajta sört, max a citromoson.

2022. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ő viselkedése teljesen normális, a te kombinálásod viszont rejtett jel arra, hogy nem csak ostoba vagy, de elmebeteg is.
2022. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!