Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van egy férfi, akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akivel nagyon erős volt köztünk a kémia, de soha nem tettünk lépéseket egymás felé (mert párkapcsolatban éltünk). Ő megházasodott én meg gyászolom a lehetőségét, hogy megnézzük, mi lehetett volna köztünk. Érezted már magad hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor örülök, hogy végre megtalálta azt a nőt, akivel boldog. Közben én is házas lettem. Akkor miért lehet ez a szomorúság bennem?

2023. szept. 26. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert ahogyan írtad is, folyton ott motoszkál benned a "mi lett volna, ha" érzése...


Teljesen megértelek, én is voltam így. Azóta úgy vagyok ezzel, hogy ha legközelebb újra érezni fogom ezt, rajtam nem fog múlni, hogy összejöjjön a dolog.

2023. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Te tulajdonképpen most fantáziálsz, és kezdesz szerelmes lenni a saját képzeletedbe, csak mert volt valami kémia. Szerintem ebből mihamarabb gyere ki.
2023. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, éreztem ezt.

Gyász. Mert sosem tudod meg.

Van most is egy ilyenem, és van egy 20 évvel ezelőtti történetem.

Ott az volt, hogy az illető egy házas férfi volt. Történt köztünk ez-az, de aztán nem folytattuk. Na vele nagyon sokáig volt az az utóérzésem, hogy nem teljesedett ki a dolog, de milyen jó lehetett volna. Emlékszem milyen jókat nevetgéltünk, milyen vonzónak találtam, hogy miket és hogyan mondta a történeteit. És hogy tudott felém fordulni, megértettük egymást.

Na, idén először van, hogy már nem gondolok rá úgy, mintha kihagytam volna vele valamit. Pedig írtó sokáig volt bennem az érzés, hogy vele nagyon jó lett volna úgy rendesen együtt lenni.

A jelenlegi eset pedig az, hogy én vagyok házas, és amiatt kap el a szomorúság, mert nem fogom vele (egy férfival) tudni megélni azt, amit a tekintetében látok. Nem fogom tudni megtapasztalni, hogy amit látok benne, az milyen, ha hagyom, hogy elcsábítson. Erősen van bennem a döntés a hűség mellett, nem fogok elcsábulni. Innen ered a "gyászom".

2023. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ő helyette inkább a házasságoddal kellene foglalkozni és saját magaddal. Benned van a tüske, ennyi. Tépd ki, vagy fogadd el hogy ott van és kész. Most komolyan többet ér ő, mint a saját életed? Talán még felfogható lenne, ha szerelmes lennél/lettél volna belé, de csak vonzalom volt (talán viszonzatlan). Te most a múltban élsz, vagy a jövőben kérdező? ^^
2023. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként a jelenben illene élned. Ha nem szereted a párod sehogyse, akkor válj el és majd akad olyan férfi, akiről nemcsak ábrándozni fogsz. De nem a szóban forgó pasas lesz az, úgyhogy ideje lenne elengedned őt...
2023. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Egó, hiúság, kudarc keveréke. Egyszerűen bánt, hogy nem kellettél annyira, hogy a párját elhagyja érted. Mondjuk ha semmi sem történt köztetek még flört se, akkor valószínűleg bebeszélted magadnak, hogy a vonzalom kölcsönös. Ha történt miegymás, akkor buta vagy, mert a nőjét illett volna tájékoztatni miféle emberrel van együtt. Most már persze kár rágódni rajta, ez van, ilyen az élet. Nem tudsz rajta túllépni? Keress fel szakembert!
2023. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Igen, de en léptem felé, mert végül elvált . Kb.2 év telt el miután mert miután elvált en akkor nem akartam lépni mert kapcsolatban voltam.

Hanem amikor én is váltam akkor kerestem fel.

Benne ugyanúgy megvolt a tűz minden..csak most sokkal nehezebb mert azóta hülye döntéseket hoztam. Inkább akkor léptem volna, csak akartam esélyt adni a házasságomnak

2023. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
# ezután
2023. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Két kimenetele van az ilyen dolognak,az egyikben azt bánjuk hogy nem álltunk bele,nem tudjuk mi lett volna belőle ha..

A másikban pedig azt hogy meg tettük..Szóval ne szomorkodj ezen,

ez már a múlt amúgyis..

2023. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg azért enne a fene, hogy miért nem a mostani párodat válssztottad.
2023. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!