Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat egy párkapcsolatban akár házasságban amely nem szerelemből, hanem kifejezetten egymás támogatására jött létre? (tehát quasi érdekből)

Figyelt kérdés

Érthető mire gondolok? Tehát nem úgy érdekből, hogy az egyik ragaszkodik a másikhoz, hogy mittudom én az eltartsa és kész, hanem attól több.


Mondjuk azon az elven, hogy ketten erősebbek mint külön külön. Támogatják például egymás karrierjét, hivatását, pályáját, sikerét, emelkedését stb. Ezenkívül az anyagi előnyök összetartóak. Tehát nem az igaz szerelem fújta össze őket.


De ezenkívül ugyanúgy élnek mint egy házasságban.


Mit gondoltok?



2018. máj. 25. 20:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tehát ha inkább összefogás a kapcsolat mint szerelem.
2018. máj. 25. 20:41
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben ezt hívják barátságnak.
2018. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem elég még a Shame - Kakinka témából? :D
2018. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Normális esetben ezt hívják barátságnak."


Igen na de mégse, hiszen amolyan arculat építéshez együtt élnek.

2018. máj. 25. 20:49
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

#4: Akkor érdekházasságról van szó. Ha mindkét félnek megfelel, akkor nincs szerintem semmi gond a dologgal.

(Ha Katinkás kérdés, akkor ők szerették egymást.)

2018. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi ez a Katinkás dolog???
2018. máj. 25. 20:53
 7/20 A kérdező kommentje:

Jaa Hosszú. Hát nem rá gondoltam, nem is kifejezetten olyan típusú kapcsolatra mint az övék. Nem is érdekelnek.


Én igazán szimbiózisra gondolok.

2018. máj. 25. 20:56
 8/20 A kérdező kommentje:
És teljes általánosságban vagyis nem konkrétumra.
2018. máj. 25. 20:57
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen azt mondtam volna sose mennék bele ilyesmibe. Most azt gondolom működő képes lehet a dolog, ha ebbe magába foglaltatik a szexualitás is. Ha most arra gondolsz, hogy csak az a nagy szerelem érzés hiányzik a kapcsolatból, akkor nekem ezzel nem lenne problémám. Tisztelet, hűség, bizalom legyen egymás felé. A kockázatot az jelenti, ha valakinél mégis fellobban a szerelem egy harmadik fél iránt. Akkor lehet egy ilyen kapcsolatot könnyebben eldob, bár én erősen vacilálnék. Ez egy stabil dolog és azt mondják idővel a nagy lángolások is szelidülnek egy kapcsolatban. Nehéz kérdés.
2018. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Aki nem vágyik érzelmekre, igazi szeretetre, szerelemre, nem vágyik szenvedélyre.....

Csak szórakozásra, pénzre karrierre, Jóólétre...annak ez tökéletesen megfelel.

2018. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!