Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell érteni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell érteni azt, hogy két ember egy párkapcsolatban elvan egymás mellett?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre hogy vannak, ez volt a válasz, hogy elvannak egymás mellett.

Nekem ez nem tűnik annyira boldog kapcsolatnak.


2023. júl. 30. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Azt is jelentheti, hogy alapból szeretik egymást, de nem lógnak egymáson állandóan, hanem vannak hobbijaik, szeretnek egyedül is lenni. Van erre sok példa.

Nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy nem jó a kapcsolat. Sőt, ha folyton egymáson lógnak az sem feltétlenül jelenti, hogy az az egészséges.

2023. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, semmi kilengés egyik irányban sem, normális mederben folynak a dolgaik.
2023. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem lenne boldog, akkor már szakított volna.
2023. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezzel azért vitatkoznék. Sokan benne maradnak különféle kifogásokkal a teljesen szarban is. Itt is lehet elég példát látni rá.

2023. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Messzemenő következtetést nem vonnék le belőle. Jó, alapjáraton inkább arra utal, hogy ilyen unalmas, langyos, nincsenek nagyobb gondok, de nem is egy nagy kunszt. Van viszont, aki csak úgy sablonszövegként mondja, akár jó, akár rossz kapcsolatra.

3-as: Ugyan már… A kapcsolatok nagyobb részében szerintem nem boldogok/elégedettek a társukkal az emberek.

2023. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem menekulnek egymás mellől. Nem keresnek 3.at.

Hanem ülnek abban amiben vannak.


Nekem ezt egy olyan haveromrol mondták aki sitten van. Hogy ne ugy kepzeljem el hogy szennvednek agyonverik es csupa stressz az élete. Hanem beszel dumal haverkodik, elvan.

2023. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt olyankor szoktam válaszolni, amikor a kérdezőnek semmi köze nincs a magánéletemhez és nem vagyok hajlandó információval szolgálni.
2023. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Csak ez az elvan azt jelenti hogy a semminel jobb. Es nem többet.

Ez is bő informacio.

2023. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmi gáz . Amugy aki kivulrol lat valamit az nem mindig ugy van , lehet otthon sokkal intimebbek es az ellentetje is lehet amikor mas elot lávcsi, ölelés, puszi otthon meg utálják egymást.
2023. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Békés dögunalmas kapcsolatban..
2023. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!