Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mondott már olyat a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondott már olyat a házastársad, hogy nyugodtan lépj félre?

Figyelt kérdés

Vagy te neki, mondtál ilyet?


Miért mondta(d)? És megtette(d)?


2023. okt. 19. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Exbarátnőm mondott hasonlót. Nem volt kivel megtenni. És amúgy is a gerincem nem engedné.
2023. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Én mondanám neki, mert nem érdekel, csak engem hagyjon békén. Aszexuális vagyok, nem érdekel a szexualitás.
2023. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én eddig nem mondtam, viszont ha másodjára is megházasodom, nem fogom elvárni, hogy a másik élethosszig tartó hűséget fogadjon. Semmi értelme.
2023. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Abdullah_ ***** válasza:
100%

Személy szerint teljesen elfogadhatónak tartom a poligíniát, a többnejűséget.

Kevésbé képmutató dolog, mint hogy valaki a felesége mellett szeretőt is tart.

2023. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

4.


Jó, de nálatok araboknál megengedett a többnejűség, ez így nem ér.

2023. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Abdullah_ ***** válasza:
100%

#4:


Én sem vagyok arab, csak magyar muszlim. Az Iszlámban engedélyezett, de sok arab országban például nem.

Illetve több arab országban a feleség családja, előszeretettel aláírat a vőlegénnyel egy szerződést, hogy a lányukon kívül nem vesz el másik nőt.


Szóval ez pont az araboknál nem egyszerű, attól függ melyik ország.


Megint van ahol csak az első feleség beleegyezésével, vehet el a férj egy másik nőt feleségnek. (Pl. Algéria ilyen úgy tudom)

2023. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, de én most az átlag magyar házaspároktól kérdeztem.
2023. okt. 19. 20:33
 8/12 Abdullah_ ***** válasza:

Létezik ilyen, de az a jellemzőbb hogy a férfiak engedik meg a feleségüknek hogy mással legyen (hotwife életmód).


Fordítva viszont ritkább sztem, de erre is hallottam már példát, hogy a feleség engedi a férjének.


Szóval vannak ilyenek, de sztem nem egészséges.

2023. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm akik csinálják ráadásul a csaj bizonyos körökben ismert. Elmehet szexelni mással sőt amikor hazaér a ferje beindul rá es otthon is kamatyolnak egyer. 3 gyermekuk van
2023. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A férfiakat ez a dolog izgatja, ha a nejük mással is van?

9, a nő meg is teszi vagy csak mondja, hogy örüljön a férje?

2023. okt. 19. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!