Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem normális ilyen friss házasságba mit láttok még kérdezzetek nyugodtan ,de ne hülyeségeket. Szerintem nem szeret igazán ő úgy tesz mintha anyám nagyon megbántotta volna közbe úgy örül hogy nemfoglalkozokvele ,de itt volt eleg ?

Figyelt kérdés

Sziasztok mielőtt írtok arra szeretnélek kérni,hogy korrektül válaszoljátok és ne hülyeségeket. A sztori az,hogy a párommal májusba volt az esküvőnk ő 19 éves én 20 én vagyok a férfi. Ami másnak az első hónapok a legjobbak mi nálunk rémálom volt kiabálások és olyan problémák,ami a 30 éves házasoknál fordul elő. 100 km re költöztünk anyukáméktól és ők jöttek mindig nyáron hozzánk hetente 1x. Volt,amikor többször ott aludtak. És először azvolt hogy friss házasoknál ez beteg,hogy ott alszik valaki ezzel kezdte,de a másik pillanatban meg könyörgött nekik,hogy maradjanak 4 napot. Szülinapom volt és édesanyám a cserhátitól szerette volna berakni az édes kisfiamot és a feleségemre állitolag ra szolt mert ő is beakart rakni egy számot nekem a happy birthday-t ebből olyan balhé lett apósoméknak se tetszett hogy aztmondta a feleségemnek,hogy ez a mi számunk mindig ez szól

(Anyukám nehezen viselte,hogy elmentem most,aki szeret meg szereti az anyósát annak most ez kinek gond?

Jólvan hiányzik neki hagyj örüljön,nem?

Egy szeretetteljes ember így gondolkodik. Utána keveset jártunk le,de ő csaladjahoz meg rengeteget naponta,de ők meg itt vannak a szánkba 7km-re. És ebből alakult ki egy balhé. Elmentünk egy buliba,ahol dj-ztem és ott berúgtam régi barátok ott voltak elengedtem magam (nemszoktam eztcsinálni csak megörültem a barátaimnak többmint egy éve nemláttam őket,mert ez a kapcsolat alatt megszűnt mindenkivel a kapcsolatom mert a családja teljesen megmondták micsináljunk amíg el nem vettem addig el nem vihettem egy barlangfürdőbe,apja vad volt. És mindennek lehordott a barátaimnak a baratnojuk masnap mondtak lehordott minden fa....

mások előtt,értitek ? Híre volt mitcsinált velem én szanaszét ő meg ütögetett meg olyat mondott vár otthon egy anyós

.. mert anyunál aludtunk


Reggel felkeltem igazat adtam neki erre pofon vágott nagyon erősen mert valamit kérdeztem viccből én meg kidobtam

Na itt már élt is a lehetőséggel hogy anyám felsem hívta hogy jöjjön vissza (nemvolt otthon) de utána nemhívta fel tény és való,mert már ő neki is eljutott a fülébe mitcsinált velem ezt is kibeszélte hogy én a férje vagyok miért ne csinálhatná ezt. Stb és 3 napot kulon voltunk később kiderult anyámat okolta ezmiatt mert hatással volt rám anyám hogy nemenjek vissza ő ezt állította és visszanéztem az üzeneteit és lek..... anyámat meg anyukámék elváltak 7éve és olyanokat mond az ő anyja különb tőle mi köze hozzá hogy a szüleim szétmentek? Meg anyám ku....? Edesanyam a hugomat es engem egyedul ugy felnevelt hogy semmiben nemvolt hiányunk,sőt mindent megadott márkás ruhák,telefon minden egy igazi anya nagyon szegény család voltunk és ők nagyon gazdagok. A slusszpoén

És az en anyamat lemeri k..... ni ha szeretne legalabb bocsanatot kérne

Megvédtem őt mert utobbi időbe anyám neki esett hogy onzo vele szembe es nemszereti a csaladomat csak kiakar sajatitani

Letiltottam edesanyamat kiderult otthon nemtud aludni hajnalba felkel hányni és a felesegem annyit nem kérdez meg tőlem hogy nekem ez hogy esik? Hogy élem meg.. anyám addig nagyon szerette amíg megnemlátta hogy egyúttélésbe én mosogattam munka után ö nemdolgozott 1 hónapig és volt olyan délbe kelt többször eznembaj csak hogy én mosogattam elvárta hogy segítsek neki( segítek ha igazságos,nem?)

H

Mert mostmár dolgozik és egyutt takaritunk de addig bagyon nemvolt korrekt

Volt olyan pudingot hozott a huga és mondta nekem hozta

Én meg nyultam erte és beféltette hogy ez a kettőké meg nem az ő pénzéből van ez (közbe ez egy kölcsönkért pénz volt amit én fizettem és a műszempilláját is álltam ebbe a kölcsönkérésbe akkor az se a mi pénzünk volt ?hahabaha mi a vélemenyetek erröl? ?


2022. okt. 15. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Fú basszus. Hát komolyan nem tudom, hogy mit lehetne erre mondani. Szorítsd össze a fogad és keress valami olyan elfoglaltságot, ami által sokat lehetsz egyedül.
2022. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

20 évesen ideje volna megtanulnod írni, és fogalmazni!

Minek kellett összeházasodni ilyen fiatalon? Nyilvánvalóan még csak össze sem illetek, nem tudtok kommunikálni, a nejed meg egy mocskos szájú hisztigép.

2022. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Miért házasodtatok össze? Gyerekek vagytok még, akik "felnőttesdit" játszanak, mindenbe beleszóló szülőkkel, akik a leírás alapján szintén nem kiegyensúlyozott emberek. Ha mindketten nagyon akarjátok ezt a házasságot, akkor üljetek le, beszéljétek meg, fektessétek le a szabályokat (szülők mikor mennyi időre jöjjenek, pénz kérdése, háztartás vezetése, szabadidő és kb. minden, amit normális emberek a házasság ELŐTT, többnyire együtt élve alakítanak ki). De őszintén szólva a leírás alapján talán jobb lenne, ha elválnátok, leválnátok a szüleitekről, felnőnétek, és talán a következő kapcsolatotokban majd tudjátok kamatoztatni ezt a tapasztalatot.
2022. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Hú, ez kemény. Kisebbségiek vagytok, mi? Mi a halál f@száért kellett nektek összeházasodni? Gyerekek vagytok még, és nem csak papíron. Fogalmatok sincs a házasságról. Inkább jártátok volna ki az általánost, hogy legalább az írás -olvasás menjen, mert amit itt összehánytál az egy ötödik osztályos fogalmazásnak is gyenge lenne.

Anyukádat meg kérd meg, hogy keressen neked egy válóperes ügyvédet, amíg nem késő. Bár, lehet, hogy túl optimista vagyok és van már otthon 2-3 pulyátok, akikről nem írtál.

2022. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen mi a sz@rnak kell házasodni? Hamar munka sose jó...
2022. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a feléig jutottam.. Érthetetlen katyvasz az egész. Mielőtt legközelebb írnàl ki kérdést, vagy levelet írsz valakinek, előtte olvasd el mielőtt elküldenéd!
2022. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
19 és 20 éves. Még is mit vártál a mai világban? Még épphogy csak kinőttetek a tini korból. Tanulással és a munkával kellene még foglalkozni, nem házassággal. Nem úgy van, mint 50 évvel ezelőtt.
2022. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7:

Én is ezen kamillázok. Munkaalapúországban ez az új divat? Szakközép után elmennek a vállalathoz, aztán összeházasodnak, majd gyorsan szülnek hármat, a csok miatt? Mi ennyi idősen még ki se találtuk magunkat, nem hogy házasodtunk.

2022. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan a korotokig olvastam el.


A többi rizsa, nem érdekel. 19 és 20 évesen nem vagytok érettek egy házasságra, pont.

Gyakorlatilag nulla együttélés, egymás megismerése nélkül jött a papír.

2022. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Balhé balhé hátán, kiabalás, verekedés, a lányt az apa a tulajdonának tartotta, most a lány véli így a kérdezőről, és én sem jutottam tovább a felénél, és bennem is felmerültek bizonyos sztereotípiák. Igyekszem elvonatkoztatni tőle, melyik csoport viselkedésére emlékeztet, amit műveltek.

Szerintem sem szeret igazán, és nekem itt volt elég, nem tudom, te hogy vagy vele. Remélem, még nem csináltál neki gyereket. Ha mersz, húzz gumit amennyiben vele maradsz.

2022. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!