Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzik korainak a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik korainak a házasságot a férfiak a húszas éveik végén?

Figyelt kérdés

Azt megértem, ha gyereket még nem akarnak, azért ahhoz jobban fel kell készülni, stabil anyagi helyzet szükséges, meg tényleg megváltozik az életed, ha gyereked születik. De a házassággal mi a baj? Mert ha soha nem akar házasodni, arra van egy oka, de mitől lesz jobb, ha nem 26 hanem 30 évesen házasodik csak? Ha megtalálta azt, akivel leélné az életét, szerelmes, évek óta él a nővel, akkor mi a korai benne? Mármint az életkorban.


Nem olyan kommenteket várok, hogy "minek házasodjak ha ugyanazt megkapom párkapcsolatban is", mert ezt csak azok gondolják így, akik soha nem akarnak házasodni.


Esetleg a haverok előtt ciki a húszas évek végén elköteleződni?


nov. 8. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

"Ha megtalálta azt, akivel leélné az életét, szerelmes, évek óta él a nővel, akkor mi a korai benne? Mármint az életkorban."


Valaki (férfi) egyszer kifejtette itt, és fel volt pontozva, hogy a férfiak nem azt veszik el, akivel jó lenne a házasság, hanem bekattan nekik, hogy házasodni kell, és akkor elveszik az aktuális párjukat, akkor is, ha semmilyen a kapcsolat.

nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Milyen stabil anyagi helyzet??!?!?


Azt megkapod a bankban,babavaro csok plusz max pro,és máris alattatok van a stabil anyagi helyzet.


Minél előbb, annál jobb,talán még kaptok egy 1 szobás garzont potom 50 millióért .

nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Személy szerint én nem hiszek a házasságban, mert nem látom azt, hogy miben jelentene többet egy papír, ha közben együtt vannak és boldogok.

Pár kollégámon is ezt láttam, hogy esküvő után kérdeztem őket, hogy éreznek valami változást? De semmit nem tudtak felhozni, ráadásul mindegyik több éve együtt élt a párjával, egyiknél még egy kamasz gyerek is volt. Ő meg elmondta, hogy csak a (már) felesége kedvéért ment bele.

Mai 20-as éveiben járó fiatalok meg szinte még gyerekek , tisztelet a kivételnek, de nem véletlen, hogy az ilyen korú nők is inkább az idősebb férfiakat választják, mert rájuk tudnak számítani, és most itt nem kell kombinálni, hogy mert a pénz miatt. Nem egy fiatalt látok, hogy max az az életcélja, hogy megvegye a legújabb iPhone-t, vagy lerészegedje a hétvégén, fizetése meg a hó közepén elfogy. Az ilyen miért akarna esküvőt? Csak azt látja, hogy az kidobott pénz, amit másra is elverhetne, miközbe a csaja ugyanúgy megvan. Lehet, hogy nem ezt a választ vártad, de ezek a tények, ezen felül meg sok házasság végződik válással, és lehet nagy a szerelem a 20-as éveitekben, de attól még bármikor jöhet valaki más.

nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Saját példám: 35 éves koromra lett anyagi biztonságom.
nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel velem kisegítve, mert én se értettem ezt soha.

24 évesen vettem el a feleségemet, ő 25 volt akkor, 10 éve vagyunk házasok. Akkor már 4 éve együtt voltunk, 2,5 éve együtt éltünk.

Mikor megkértem a kezét, sokan kérdezték meg, hogy minek nősülök ilyen fiatalon, nyilván többnyire férfi kollégák, barátok. Akkor se értettem, hogy mire kéne várni? Minden szempontból jó volt a kapcsolatunk, igazából az első hónaptól tudtam, hogy ő lesz a feleségem, annyira egy hullámhosszon voltunk. Csak azért nem előbb vettem el, mert anyagilag még nem voltunk stabilak. 10 év házasság után is úgy érzem, hogy jó döntést hoztam, ma is elvenném.

nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

5. Helyes! Sok ember alkalmatlan házasságra, de még párkapcsolatra is. Miért? Mert ezt látták. Ma tűzzel-vassal irtják a család gondolatát is, hát ilyen lett a nyugati civilizáció. A család egy rossz dolog, a hagyományok is, az erős, okos, önálló gondolatokra képes és kritikusan gondolkodni tudó ember óriási veszélyt jelent a profit világára. A parasztságot is pontosan ezért tüntették el, mert önellátó volt, nem lehetett sakkban tartani. Ami ma megy, az az eszméletlen ördögi pusztítás, gyakorlatilag generációk lettek életképtelenek, csupán csak azért élnek hogy ők képezzék a fogyasztói masszát. Persze az egójukat táplálják nekik ezerrel, mert hát a létezésük egyetlen értelme a prémium termékek, mert hát elhiszik hogy ők attól emberek, hogy thaiföldre mennek nyaralni(hitelből), meg hogy prémiumnak nevezett, gyakorlatilag filléres kacatokat tulajdonolnak.


Aztán jönnek a "boldogsággal", amiről fogalmuk sincs, de fogalmuk sincs a férfiről és a nőről sem. Család? Ilyeneknek? Az alapjai sincsenek meg, teljesen káosz és fogalmatlanság. A nő csak azért kell hogy legyen kit dugni, meg hogy az életemben olyan dolgok történjenek amik személy szerint nekem jó. Vica-versa a két nem között. Ja, igen, sokaknak a családi mint a szenvedés és a szolga sors. Ezt meg a másik szépen ki is használja, roncs családok, roncs szülők, roncs gyerekek.


Csak kérdezem: ismeritek a hála fogalmát? Az asztali áldás fogalmát?

A népmeséket? Van isten/teremtő tudatotok? Nincs? Na itt van a kutya elásva.

nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

#6 Te valami gyülekezetes vagy, hogy neked a házasság ennyire szent, hogy mindenki aéacsonyabb rendű aki nem akar papírt ahhoz, isteni jóváhagyást, hogy együtt éljen a párjával ?

Gondolom akkor neked az is bűn ha valaki házasság előtt szexel?

nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
5-ös vagyok, ezt én sem értem, mi például nem vagyunk vallásosak. Ennek semmi köze a házassághoz.
nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

7-8. Semmi közöm a valláshoz, sőt ellenzem az összes vallást. A vallás is csak azért van, hogy keretekbe, inkább bilincsbe verjen. Gyülekezet? Menj már!


Abból is látszik hogy fogalmad sincs a létezésről, hogy egyből erre a vér primitív és kommersz dologra asszociáltál. A hála nem vallás, a teremtő hit nem vallás, a szeretet nem csak egy fogalom, a boldogság meg nem az hogy mindenem megvan amit meg lehet venni, meg hogy vannak emberek akik engem szeretnek.


Amíg nem érzed meg hogy mik ezek a dolgok, addig lehet vegetálnod meg csodálkoznod.


Vagy mondok mást! Mikor voltál utoljára csendben, vagy mikor érezted azt hogy a ami körbevesz az egyszeri és megismételhetetlen? Ezzel szemben miért az életed célja a wifi, az ájfon, a pompa, a pénz? Nem baj ha ez így van, de az ember szellemi lény. Persze tök buli lehet milliárdosként bármit megtenni... Azért azt ne feledd ell, hogy a világon te benne vagy abban a 8%-ban, akinek meleg víz folyik a falból... Ja, tudom ez neked jár alapból. :)

nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 Vannak bajok rendesen nálad! Látszik a szófosásdóodból, meg, hogy te valami nagyokosnak godnolod magad, és itt mindenkit leszólsz. Nézzél már kicsit a tükörben! Hogy jössz te ahhoz, hogy mindenkit fikázz itt? Te valami idióta egyedülálló nyugger lehetsz aki már unalmában itt irogat meg ossza az észt, mert már a kutya se nyitja rá az ajtót ,és a szomszádai is utálják.
nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!