Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségednek vennél 200.000Ft...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségednek vennél 200.000Ft os ajándékot?

Figyelt kérdés

Felesegemnek minden vágya az udvarra egy medence lenne

Nézegettem ami szóba jöhet mint minimum az egy intex xtr medence lenne 200 ezer ft tól indul

Gondoltam megveszem születésnapjára,biztos vagyok benne hogy mérhetetlenül boldog lenne


Nektek mi a veleményetek a nagyobb értékű ajandekozasrol?


nov. 12. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
vettem már drágábbat is.
nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Sima párkapcsolatban is vásároltam már hasonló áron ajándékot a másiknak. Házasságban ez pláne belefér, ha a pénztárcátok is bírja.
nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van! 3éve használjuk! Írj ram priviben. Van olcsóbb, nem kell ennyire drága. 😊 200 ezer nem sok
nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nincsenek filléres gondok és nem kenyérre kell, persze. Nőként vettem már páromnak hasonló értékben kerek szülinapra ajándékot.
nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 nagyon koszonom !

Minden tippet elfogadok,megmondom oszinten nem ertek hozza csak valami jót szeretnék a még megfizetheto kategoriabol


Tudom hogy az epitett lenne az igazi de sajnos az nagyon drága lenne nekünk

nov. 12. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

AZt veszel amit akarsz, de az a kerti medence a legnagyobb felesleges dolog ami létezik.

EGyszer kétszer használják aztán a fene ott eszi meg.

Sokba van , drága víz bele és melegíteni, na meg a tisztítás is emberes dolog.

Ha mindezt vállalja az asszony csak akkor vedd meg neki, mert különben rád marad a takarítás is.

nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Mi nyáron, minden nap használfuk!

Es azon morogtunk, hogy allandoa hetvegere baszodott el az ido

nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Ja es nem.kell melegiteni

Elég a szolar fólia rá. Nekunk ugy 30 fokosnis volt néha

nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is majdnem minden nap fürdünk benne nyáron, nem gondolnám, hogy fölösleges. Strandra mondjuk csak nyaraláskor megyünk, pont azért, mert van saját :D Feltölteni vízzel egyszer kell, ha utána figyelsz rá és klórozod meg fordgatod rendszeresen. Nekünk még szolár fólia sincs rajta, csak annyi, hogy süt rá a nap nonstop, 31-32 fokos simán szokott lenni. Bár ez méretfüggő. a nagyobbakhoz jól jöhet némi fűtés.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem teljesen belefér, ha nem vágja haza a büdzsét.

nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Na, hát ezt én is azonnal cáfolom! Nyáron kb. ki se jövök belőle szabi alatt plusz hétvége, de munka után is! 3 hónapig orrba-szájba használjuk, ha a strandot nézed, ez jóval olcsóbb, mert nem kell kaja-pia, hisz otthon vagy. Plusz saját kert, én még fürdőruhát se veszek :-) A legjobb! Melegíteni? Minek? A hőségben? Szolár fólia, azt annyi. Kiporszívózni az alját reggelente 2 p plusz vízforgató. A szolár fóliát meg nem fújja el a szél se, így nem hullik bele kosz! Ennyi. Ma már klór se kell, illatos algátlanítók vannak!

Nagyon megéri!


Kérdező, vedd meg mindenképp!!! :-)


N

nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!