Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hol éltek a férjeddel/ feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol éltek a férjeddel/ feleségeddel? És miből lett rá pénzetek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h kaptatok anyóséktól pl egy házat, vagy vettetek saját pénzből egy lakást vagy a szüleiddel éltek, vagy albérletben. Mondtam random dolgokat :D

Nálatok hogy volt ez? :) Azt látom, h sokan külön költöznek ugye, ház, autó stb. DE hogy?


2020. ápr. 16. 11:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Sose tudtam elképzelni, amíg meg nem csináltuk és tralala viszonylag kis hitellel, becsületesen dolgozva egyszer csak meglett. :)
2020. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi albérletben élünk. Vehetnénk saját lakást, mert már összegyűlt rá elég megtakarításunk az évek alatt, de nem akarunk. Egyrészt itt, ahol élünk borzasztó az ár-érték arány az ingatlanpiacon, az albink viszont nagyon olcsó és nem érné meg, másrészt nem akarunk itt letelepedni. 2 éven belül országot váltunk, egy jóval olcsóbb helyre megyünk, majd ott veszünk egy házat. Addig jó az albérlet is.
2020. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Mi vagy te, az adóhatóság?
2020. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Dolgoztunk, spóroltunk, ahogy tudtunk vettük lakást, hogy minél kevesebb menjen el albérletre.
2020. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi saját lakásban élünk a férjemmel. Hitelből vettük a lakást, aminek az önrésze a saját megtakarításunkból és a férjem örökségéből jött össze.
2020. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#2 Esetleg elmesélnéd, hol éltek most és hova tervezitek? Én is költözésen, ország váltáson gondolkodom.
2020. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tragédiákkal kezdődött. Albérletben laktunk a feleségemmel. Meghalt édesapám (51), rengeteg adósságot hagyva maga után (55 millió). Eladtam mindent. Két testvérem és édesanyám tudott venni egy ingatlant (hárman együtt). Nekem maradt egy önrészre való. Meghalt feleségem édesapja is (49). Közbe feleségem teherbe esett, esküvő, költözés, ingatlanvásárlás hitelfelvétellel és esküvő. Mindez 1,5 hónap alatt. Azóta azt az ingatlant eladtuk. Vettünk egy nagyobbat. Dolgozunk mindketten. Azóta csak előre. 40/F.
2020. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Az lemaradt, hogy mielőtt saját lakást vettünk, 8 évig laktunk albérletben. A bérleti díj, rezsi és egyéb havi kiadások mellett eleinte keveset tudtunk félretenni, aztán egyre többet, de így is nehéz volt.
2020. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A legelső fizetésemtől kezdve félreraktam pénz. A férjemnek is volt némi tartaléka, felvettünk 6 M kedvezményes forinthitelt és így vásároltunk meg életünk első ingatlanját (2 ezres évek eleje.) A hitelt futamidő lejárta előtt jóval visszafizettünk.
2020. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben élek, kocsit márpár éve vettem! Lakástakarékom van és mamámtól kaptam 1 milliót hozzá! Sokáig 2 munkahelyen dolgoztam. Most buszsofőr vagyok Ausztriában!

Párom a régi hazukba lakik, lenn az anyukája, fenn ő külön bejáratú.

Most árulják a házat és 3 felé osztodik. Az a pénz még az én pénzem elég az önerőre, aztán veszünk fel hitelt.

Találtunk egy kis házat, 2 szobás, szép az udvar, nyilván ujitgatjuk majd. Egy panel kerül nalunk annyiba, mint ez a ház.

N27

2020. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!