Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon szereted de nem vonzóds...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szereted de nem vonzódsz a feleségedhez, férjedhez?

Figyelt kérdés
És miért érzel így? ( mi 10 éve együtt vagyunk 7 éves a gyerekünk én alig változtam,férjem már első pár évben 20 kilót hízott,vékony volt most sörhas,arcra is meghízott,tokás kicsit,én tornázom,őt nem tudom edzésre bírni,vagy biciklizésre,amugy szeretem,a sok emléket és küzdelmet nem dobom el,de testileg már nem vonzódom hozzá,testi vágy alig van) hogyan gyűrjem ezt le? És nálad mi a gond amiért ugy érzed nem vonzódsz?
2020. máj. 8. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hmmm, mi lenne, ha ezt igy kereken megmondanad a ferjednek? lehet észbe kapna...az egeszsege erdekeben is, nem csak azert, hogy ujra tetszen neked.
2020. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem az elsővel.

Bár nem ismerem a férjedet, így csak a saját tapasztalatomról tudok nyilatkozni, de én rohadtul értékeltem volna, ha nekem megmondják, és nem csak amolyan virágnyelven, hanem kőkeményen. Értsd "így is jó vagy, de azért vékonyabban jobban tetszettél" helyett keményen az arcomba. Aztán meg elhagyott, mert hát kiderült, hogy mégse vagyok jó így, pedig érte tettem volna ellene.

2020. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoktam csipkelődni vele ezekkel meg hogy én a csinos fiúba szerettem bele,de nem érdekli :) nem mondani kéne,minden kapcsolatban igyekezni kéne tetszeni a másiknak,én még igyekszem,de az emberek már inkább csak a gyerekneveléssel törődnek sok kapcsolat ellaposodik.szóval tényleg egyedül vagyok ezzel? Mindenki ugyanugy vonzódik a pàrjához mint 10 éve?
2020. máj. 9. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Közöttünk is kihűlt a vágy pár év alatt, el is váltunk. Mondjuk mi testileg - sport miatt - remek formában voltunk, másképp változtunk meg.

A férjednek pacaként nem sok esélye lesz egy új kapcsolatra, ellentétben Veled. Még talán húzod pár évig mellette, ami csomó mindentől függ (anyagiak, saját Magad tisztelete, stb.), de aztán vége.

2020. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert egyre többet iszik, és egyre jobban látszik rajta, nem érdekli az egészsége, és egyre kiábrándítóbb a viselkedése.
2020. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!