Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elengedjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elengedjem a feleségem egy alkalomra egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Öt mindig érdekeltek a nők is kíváncsiságbol, most képbe került egy lány akihez vonzódik is, elengedjem 1 alkalomra vele? Azt mondja nagyon kíváncsi milyen lehet. Persze én is lennék mással 1 alkalommal de többet nem. Utána működhet még a házasság tovább? 2 gyerekünk van közös hitel szóval minden ami kell. Ezért gondolkodom rajta, így elkerülve a válást.

nov. 15. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Engedd el a másik lánnyal. Ha nem teszed akkor az engedélyes nélkül megy. Ha jól csinálod akkor te sem maradsz ki😉
nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

"Ha jól csinálod akkor te sem maradsz ki"


Hülyeség... Én is lehet, hogy kipróbálnám nővel, de a hármas gondolata is undorító a számomra.

nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%

#2


Pedig nagyon izgi

nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, hogy elengeded? Mi ő kutya?


Ha akar megcsal. Egyébként nektek való a nyitott kapcsolat.


Szívesen. (:

nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mi van ha kiderül hogy leszbikus? Nem nyitott házasság egy alkalomról van szó.
nov. 15. 16:32
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azért leszbikus mert a FFI nem tudta, tudja kielégíteni
nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ilyen problémánk sosem volt. 😉
nov. 15. 16:35
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy előre nem tudhatod, mit fog majd kiváltani belőled, ha tényleg megteszi. Most lehet, hogy azt mondod, elengeded egy nővel és kész, de azt nem tudhatod, hogy ez lelkileg mit fog okozni benned és ezáltal a kapcsolatotokban. Arról nem beszélve, hogy ha annyira jól sikerül, akkor nem fog megelégedni egy alkalommal. Én biztos nem mennék bele ebbe, de ez én vagyok. Mindenesetre nagyon jól gondoljátok át mindketten, mert erre rámehet a házasságotok és a feleségednek is mérlegelnie kell, hogy megéri-e ezért kockáztatni mindent.
nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy exem, akit nagyon izgatott a gondolat, hogy valaki mással legyek. Folyton rá akart beszélni, hogy regisztráljunk egy szexpartner kereső oldalon és írogassak férfiakkal, ismerkedjek, hátha találok valakit, akivel lefeküdnék. Mivel nem voltunk őrülten szerelmesek egymásba, hosszas győzködés után belementem. Nagyon hamar meg is ismertem valakit, akihez vonzódni kezdtem. Az ex állandóan mondogatta, hogy menjek és találkozzak vele, majd a találkozók után imádta hallgatni, hogy mi volt a randin (az első pár randin csak sétáltunk, beszélgettünk, a negyedik randin csattant el az első csók). Aztán úgy alakult, hogy az ötödik randin felmentem a férfi lakására és ott töltöttem az éjszakát. Mivel nem éltünk együtt az exemmel, úgy voltam vele, nem sietek haza, úgyis otthon van, a saját otthonában. Onnantól kezdve, hogy lefeküdtem a másik férfival, teljesen megváltozott a viselkedése. Kifordult magából, már nem találta izgalmasnak, kitört belőle a féltékenység, holott pont ő volt, aki hónapokig bátorított, hogy csináljam, mert izgatja. Azt mondta, sosem gondolta, hogy ezt fogja kiváltani belőle, ha lefekszem mással.


Nos, kedves kérdező, ha nálunk, ahol nem volt olyan komoly a kapcsolat, így megingatta a dolgokat, szerinted egy házasságban, ahol már két gyerek is van, milyen problémákat fog ez okozni? Vannak dolgok, amikre nem lehet előre felkészülni és amíg nem voltál ilyen helyzetben, nem is tudhatod, milyen hatással lesz a házasságotokra.

nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Lutrira keszulsz feltenni a hazassagod.... a miert is cserebe?
nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!